İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Butterfly Effect Soundtrack

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu filmin soundtrack albümünü bulup full şekilde link olarak veren olursa minnettar olacağım ona gece boyu aradım kalıntı bilem yok sadece paralı yabancı siteler paylaşım programlarını deneyemedim kafede olduğum için dc++ denedim sadece ondada cok az var ve yavaş indiremedim bi türlü bulan olup link verirse cok sevinirim.

B

Bedavalar-Net

Misafir
slm

Cry for you mu? One second mu? bir yigin var hangisi lazim?

Ne istiyorsan yaz buraya ben servere yükler url sini özeline veririm.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle filmin sonunda çalan parça adını bilmiyorum + mümkünse geri kalan 23ünün 23üde

B

Bedavalar-Net

Misafir
Butterfly Effect Soundtrack

23 adet Mp3
1 Albüm Kapagi renkli

Arkadaslar bu albümü almak isteyen arkadaslar,suan web alanim yeterli degil,yeni makinayada diger hafta sonu gecicem o yüzden bana ftp sifresi filan verirseniz,panelden benim icin 100 MB lik bir yer acin mp3 leri atayim serverinize,mp3 ler 90 MB tutuyor.

Isteyen olursa hali hazirda elimde suan.

[email protected] a mail atabilirsiniz.

Z

zeynelkoc

Misafir
yeni gördüm mesajını tuna abi konuşalım bizim servera upload et

B

Bedavalar-Net

Misafir
Zeynel tamam silmemistim zaten,daha dogrusu silmeyi unutmusum :),komple hepsi var bende,yazarim sana.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler bu müzikler içinde filmin sonunda çalan parça bunların içindede yok bonus mudur nedir adınıda bulamadım kafayı sıyırcam ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5