İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bütün Hit Toplistler

A

..::aTi::..

Misafir
Bütün hitlistleri burda toplayabilirmiyiz aklına gelen yazarsa iyi olur. bu mesaja toplıyalım kalsım..

(benimde hitlist tarzı sitem var -- reklam için değil yeni açtığım sitede /*oyun sitesi*/ destekleyenler bölümü çok boş kaldı oraya bari bu hit list linklerini ekliyeyim)

enazından toplanmış dursun bu başlıkda bu tarz siteler.. diğerleri toplanmış çünkü ;)

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ati ömürsün valla...
bedava100.com (tanımazsın bu siteyi)
ilk5.com
muziklistem.com

gerisini bilmem...

A

Misafir
:D nerden baksan 10 link eklemem lazım bari oradan gider gelir bişiler olur.. burdada toplarsak iyi olur ekliyim dediklerini (alfabetik sıraya göre :D)

A

Misafir
ok kaldırdım hitlistler toplistlerden farklı olduğu için eklemiştim :) çok açıldı bu ara takibi zor.. neyse ben ekliyeceğim yerleri buldum zaten ;)

D

DopdoluNet

Misafir
:) Liste hitleri kalmadı. artık herkes google dan cekmeye başlıyor 10 yollayıp 200 alacagım olayı yok artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5