İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bütün Televizyonlara Geçerli Mini Kumanda SADECE 11.90

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün televizyonlar için geçerli Mini Uzaktan Kumanda

Mesele bi cafeye gittiniz ve televizyondaki kanalı değiştirebilir sesini açabilir, kapatabilir veya televizyonu kapatıp açabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

SADECE 11.90 lira KARGO DAHİL
ANINDA KARGO

HEM ANAHTARLIK
HEM KUMANDA
HEMDE BU FİYATA

PİL İLE BİRLİKTE

Her türlü TV yi kumanda eden anahtarlık boyutunda kumanda.
Üzerinde açma kapama (power), ses açma azaltma (volume), program artırma azaltma (channel), sessiz mode (mute) ve AV tuşları var.
Yanınızda taşıyıp, gittiğiniz her yerdeki TV yi kumanda edebilirsiniz.

Otel, Hastane, Misafirhane, Sosyal tesis vb. yerler için son derece kullanışlıdır. Müşteri veya misafirlerin TV ayarlarını değiştirmelerine engel olur. Sadece açma kapama, kanal ve ses ayarlarıyla oynanabilir. İşletme sahibinin sürekli TV kanal ayarlamasına veya kumanda yenilemesine gerek kalmaz.
.

sl373130ec2.jpg

Ürün 0 kutusunda gönderilecektir.
Denediğim bütün televizyonlarda çalıştı.
Posta çeki, paypal ya da yapıkredi üzerinden havale kabul ederim.
Kredi kartıyla almak isteyen olursa gittigidiyordan ilan açarım. İsteyene kredi kartına taksit yapılır.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar
ama değerinin çok üstünde satıyorsun

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kargonun benden olduğunu yazmayı unutmuşum hemen düzeltiyorum. PTT Kargoyla ürünün kargosu da bana ait.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi