İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Butun uyelereonerinizi acilen bekliyorum

A

aynalitahir111

Misafir
bugun boyle bir mesaj aldim. bana da mantikli geldi

yaw aynalı sen burda şu paid mailler konusunda sabit bir topic açsan. her bulduğun şirketi oraya girsen hem düzenli olur hemde yardımcı olur diğer üyeler için...
bol kazançlar...

demek istedigim.. bakin millet .. ben bu yola bas koydum.. hem kazanacagim hem de benden uye olup siz de para kazanacaksiniz.. hep beraber bize her turlu oyunu oynayan gavurun parasini alacagiz insallah..
benim mucadelem bunun icindir..

bu amacla yarin TOPLAM NE KADAR siteye uyeysem hepsinin linkini buraya koymayi dusunuyorum.. ancak bayagi uzun bir liste olacak.. yani bu linkleri gormek istiyormusunuz? uye olmak icin? pek bir talep yoksa bos yere ugrasmayayim , siz de bende vakit kaybetmeyelim. ama sizi temin ederim bir senede ortalama 2500 dolar kazanirsiniz..

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni başlayanlar için çok iyi oolur bence çünkü insan bu işe ynei başlarken önüne gelen siteye üye oluyo ve bunun socudunda mail artık açılmıcak hale geliyo o açıdan oldukça iyi.
eğer yapıcan listeden de hangisi nasıl ödeme yapıyo yada ne kadar birikince ödeme yapıyo yada ne biliyimö min ne kadar kazandırıyo bunlar hakkında da bilgi verirsen çok daha iyi olur seni baya uğraştırır ama çok iyi bi kaynak olur bence

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
aynalı hepsini birden yazma ama üye ol dene bir süre öyle gir buraya bilgiyi. her gün detaylı olarak buraya bir tane yazsan her gün artar. daha önce kullananlarda fikirlerini yorumlarını yazarlar güzel bir yardımcı topic olur. haydi iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5