İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buy site Kurallara Aykırı mı

S

SuperMp3.ORG

Misafir
ben reklama tıklayın yazmadım ki. linke yazdım. dur onu da değişiym

M

modachat

Misafir
mp3 sitesi zaten yasak yani istedigin kadar degistir sonuc degismez. Her turlu adsense ile kose kapmaca oyniyacaksin a boyle a oyle :)

zaten herkes koyuyor mp3 sitelerine sende koymussun ne olacak :)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
orası mp3 sitesi değil. rapitshare mantığıyla çalışan ama sadece forumlar için hazır linkler üreten bir sistem. o zaman rapid de banlanıt çünkü içeriğinde absürt ve mp3 den başka bir halt yok.

M

modachat

Misafir
diyorumya "bati balik yani gider mantigiyla" gideceksin adsensede yani durumun bu :)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
vattı balık yan giderde yan gitmek istemiyorum işte :) buna kesin bir şey söyleyecek kimse yok mu.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AkrepList' Alıntı:
bence de sıu mp3 olayi aciga kavussa mp3 link sitleeri yasak mi misal<*
mp3 sitelerine link içeren bir site ile başvurursan kesin kez kabul edilmezsin.
net olarak yasak yani.
başkasının yasağı delerek koymuş olması sizinde koymanızı gerektirmez. onun banlanmamış olması sizin banlanmıyacağınız anlamına gelmez. her koyun kendi bacağından aslır google adsense te gerektiğide kendisi ilgilenir.
UYARI: Riskli siteleriniz ile (reklam koymanın yasak olduğu konularda ki siteleriniz ile) sağlam sitelerinize aynı reklam üyeliğinden reklam kodu koymayın. Tüm siteleriniz birden adsense te yasaklanabilir, dönüşünü sağlayamazsınız.

S

SuperMp3.ORG

Misafir
beyler ben soruma hala cevap bulamadım lütfen siteyi bi inceleyin. sizce kurallara ayrkırı mı ?

S

SuperMp3.ORG

Misafir
ule biriniz cevap verin. 2 gün sonra gogoleden siteniz kurallara aykıurı diye mesaj almak istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5