İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buyrun Size İsTİHBarat Bilgisi ÇOk Ciddi Bir KoNU ve Ciddi Bir Silah

D

DeVriM

Misafir
merhabalar....

şimdi size bir silahından bahsedeceğim istanbuldaki olan depremde birçok söylenti çıkmıştır denizde ateş topu fırladığı hakkında vbb... söylentiler

bu silahın kullanımını israil amerika ve japonya istihbaratı çok iyi bilmektedirler

şimdi gelelim silaha

Bu isimleri duymuşsunuzdur ve büyük bir ihtimalle usa burada bu silahı denemektedir.
1-bermuda şeytanüçgeni (kaybolan uçaklar)
2-51.bölge

kulağıma gelen bir olay ise(doğrumu yanlışmı bilmiyorum)

İstanbuldaki depremde israiller deniz altına patlayıcılar yerleştiriyorlar ama amaçları silahı fay hattı üzerinde denemek o fay hattını sessizce kırıp yoketmek ama olaki işler ters gidiyor ve yerleştirdikleri araçlar büyük bir şiddetle patlayıp su yüzeyine çıkıor(ateş topu oalrak) ve hemen israil istihbaratı geliyor kendi ölen cesetlerini alıyor ve bütün delilleri yok ediyor ortada hiç birşey bırakmıyor.. ve o bu silahla yapılıyor

Silahın adı

"HAARP"

HAARP karşıtı birçok görüş yayınlanmış ve bu görüşler inanılmaz baskılara uğramış, net deki sayfalar kapatılmıştır.(Umarım bu sayfa da kapatılmaz) Fakat ABD hükümeti bu karşıt görüşleri tam anlamıyla yalanlayacak bir döküman veya bilgiyi basına vermemiştir. Bu da karşıt görüş oluşturanların şüphelerinde haklı olma gerçeğini arttırmaktadır. Şimdi HAARP karşıtı açıklamalara bakalım ve teorileri destekleyen olayları inceleyelim.

Silahın yapabilecekleri

1-İklimleri değiştirebilir.
2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir.
3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
4-Deprem yaratabilir.
5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.

Yukarıda yazanları tekrar okuyup son 10 yılda yaşanan olayları göz önünüze getirmenizi istiyorum. Aklınıza gelen örneklerin sadece basit doğa olayları veya küresel ısınmayla açıklanamayacağını bir kez düşünün. Dünyamız yaşadığı sıkıntıları sadece doğal nedenlerle mi yaşıyor, yoksa insan parmağı işin içinde mi?

HAARP’ın resmi kaynaklardaki amaçları:
1-Atmosferdeki termonükleer araçları kontrol edecek elektromanyetik vuruşları gerçekleştirmek.
2-Denizaltılar ile haberleşmeyi kolaylaştırmak. Bu haberleşme ELF(Extremely Low Frequency) ve VLF(Very Low Frequency) dediğimiz 30Hz-30KHz civarında çalışmaktadır. ELF nin yan etkileri bilindiğinden mevcut ELF vericileri ile HAARP vericileri değiştirilmek istenmektedir.
3-Radar sistemlerini geliştirmek.
4-Çok geniş bir alanda ABD ordusunun haberleşmesini sağlamak.
5-Cray ve EMass süperbilgisayarlarının yardımı ile yer altının tomografik haritasını çıkarabilmek.
6-Petrol, doğalgaz ve mineral yataklarını tespit etmek.
7-Cruise füzesine benzer alçak irtifadan uçan füze ve hava araçlarını havada imha etmek.

Detaylı bilgi:
http://www.antrak.org.tr/
direk link:
http://www.antrak.org.tr/gazete/012001/mutlu.htm

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saçma böyle bir şeyin olması mümkün değil , olay bir doğal afetten başka bir şey değil israil haber alma teşkilatı mosad'nın bir alakası yok çok saçma olmuş..

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
çok saçma böyle bir şeyin olması mümkün değil , olay bir doğal afetten başka bir şey değil israil haber alma teşkilatı mosad'nın bir alakası yok çok saçma olmuş..
Nerden biliyorsun, mossadın içindemisin ki bu kadar emin konuşuyorsun. Bu olayın aksi kanıtlanamamıştır, saçma demeden önce biraz araştırın.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık bir yıl falan oluyor;
HAARP Hakkında ciddi bir çalışma (web sitesi) bulmuştum. anlatılanlar kendi içinde tutarlı (mantıklı) gelmişti bana. Anlatan kişi de Amerikalıydı. Telsiz frekansı ile alakalı olan üst düzey bir çalışma. ama her ne hikmetse o site sonradan yayından kaldırıldı. ne oradaki yazılara ne de siteye ulaşamadım. o siteye googleda birçok şey araştırırken karşıma çıkmıştı. Şu ışınlanmaya çalışılan askeri gemi de de elektrik kullanılmıştı.
Bilim olarak bilmediğimiz alandan birileri birşey haber verirse bence saçma demeden önce verilenleri kendi iç bütünlüğünde değerlendirip saçmalığını kendisine söyletmek gerek. Eğer saçmaysa bunu zaten olayın kendisi bas bas bağırarak söyleyecektir.
Konuyu açan arkadaşın hatası hiç teknik bilgi vermemesi; magazin vari olayı işlemesidir.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesmekes' Alıntı:
Nerden biliyorsun, mossadın içindemisin ki bu kadar emin konuşuyorsun. Bu olayın aksi kanıtlanamamıştır, saçma demeden önce biraz araştırın.
olayı hep başka şeylerde arayın siz hiç kendinizde aramayın , siz yaptığınız evin tuğlasından çalın , çimentosundan çalın onundan çalın bunun dan çalın sonrada doğal afet olmadığını iddia edin olur mu böyle şey güzel kardeşim..

F

fenerli

Misafir
Özellikle amerikada şöyle bir durum var, diyelimki falanca icat 20 sene sonra teknolojik gelişmeler neticesinde yapılabilecek, ama şu andaki imkanlarla olmuyor, adamlar bunun teorisini bir güzel şimdiden hazırlayarak ve bir takım görsel malzeme ile de destekleyerek, şu anda olmadıkları teknolojiyi sahipmiş gibi sunarak diğer ülkelere karşı motivasyonunu yüksek tutuyor, aradaki geçen zaman içerisinde bu icadını yapıyor, bunun en basit örneğini Bill Gates yıllarca yapmıştır, diğer bir örnek nanoteknoloji 1986-1987 bu yıllarda Tübitak bilim teknik dergilerinden birinde nanoteknolojiyi ve ne gibi şeyler yapılabileceğini anlatmışlardı (çeviri bir yazı) ve nanoteknoloji şu anda bitmiş halde gündemde.

Bizim gibi ülkeler teknolojiyi hep son hali ile alıp kullandığı, aradaki aşamalardan bi haber olduğundan bize herşey daha büyük ve ulaşılmaz geliyor. Halbuki özellikle son 15 yılda çok çok önemli bir icat yapılmamıştır (Örnek havacılıkla ilgili en son yapılan buluş 1960 lı yıllardaki bir motordur), mevcut olan o kadar çok bilgi ile iş artık birşeyleri diğeri ile monte etme aşamasına gelmiştir, tabi bizim için bazı sektörlerde tren çoktan kaçtı.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
olayı hep başka şeylerde arayın siz hiç kendinizde aramayın , siz yaptığınız evin tuğlasından çalın , çimentosundan çalın onundan çalın bunun dan çalın sonrada doğal afet olmadığını iddia edin olur mu böyle şey güzel kardeşim..
Ya sabır, ne alaka şimdi ? Bir mesaj bu kadar çarpıtılır, yuh artık. Ben sana deprem doğal afet değil demedim, yada evlerimiz çok sağlam demedim nerden uydurdun bu mesajı ??? Haarp doğal afetleri tetikleyici bir çeşit silah, ve ben bunun olabileceğini söyledim. Bakalım bu mesaja ne kadar alakasız bir yanıt yazacaksın...

W

web

Misafir
colpa haber ajansinda ben dinlemistim bu haberi dogrulugu tam kanitlanmamis ama sitesinde soyle bir bilgi var okudum

Measure the flour, sugar and salt togetherl. Stir to combine.
Add the chilled butter pieces and shortening to the bowl. Cut them in with a pastry cutter or knife. Don't over mix them.
Add the ice water. Mix until the dough holds together (add a bit more water, if necessary).
Turn the dough onto a lightly floured surface, knead it together, then divide in half.
Flatten each half into a disk, wrap in saran wrap and chill for at least half an hour.
Roll out one of the disks on a lightly floured surface until you have a circle that's about 12 inches in diameter.
Put the circle in a 9" pie plate, trimming any extra dough from the edges with a sharp knife (parents only). Return it to the refrigerator until you are ready to make the pie.
Add filling (see below)
Roll out the second ball of dough and cover top. Use a fork or your fingers to pinch the edges together. cut a couple slits in the top.

Egypt Colpa News 30.02.1997

ingilizce bilmedigim icin okuyunca cok uzuldum

D

DeVriM

Misafir
arkadşlar bu olaya innaıyorum ve yazdım

radyo sinyallerini kullanarak felaket yaratabilior ama bunu çok az kişi biliyor ve o sistemi kurmayı araştırırsanız bulgulara ulaşabilirsiniz

ama duyduğum kadarıyla mason ların bunda büyük rolleri varmış(emin değilim söylenti tam bilmiyorum araştıranlar bilirler )

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar bunlar Metal Fırtına kitabı gibi Amerikanın herşeyi yapabileceği imajı çizmeye çalışılan kamuoyu oyunlarıdır.
inanmayınız böyle şeylere..

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesmekes' Alıntı:
Ya sabır, ne alaka şimdi ? Bir mesaj bu kadar çarpıtılır, yuh artık. Ben sana deprem doğal afet değil demedim, yada evlerimiz çok sağlam demedim nerden uydurdun bu mesajı ??? Haarp doğal afetleri tetikleyici bir çeşit silah, ve ben bunun olabileceğini söyledim. Bakalım bu mesaja ne kadar alakasız bir yanıt yazacaksın...
benim mesajım alakasız değil , olay bence sorunu kendinde görmek istemeyen kişilerin bir çarpıtması veya amerikanın çok büyük gösterilmeye çalışmasından ibarettir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5