İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Aile Projesi Kumbarakart Büyük Bir Bankanın Başlattığı Proje‏

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BÜYÜK AİLE PROJESİ KUMBARAKART YILBAŞINDA START ALIYOR.

BU ARADA SADECE LİDER NETWORK'ÇÜ KAYITLARI YAPILMAKTADIR.

SİZLERİDE ARAMIZA BEKLİYOR,
SİZLERLE BERABER BÜYÜK BAŞARI VE
KAZANÇLAR UMUYORUZ....

Şirket kurucusu:Cevdet Tellioğlu
Alytapı pos atm ve mastercard hizmetleri:Büyük bir banka

BüyükAile Çözümleri:
Ortak olan işyeri sahipleri ve ailelere, banka kartı özellikleri taşıyan, ortaklık ve aidiyet kartları verilecek. Halkın şirketi; akaryakıtla başlamak üzere, diğer sektörlerden firmalarla da anlaşmalar yaparak; firmaları "Kent Borsası”na dahil edecek.

Firmalar; ortaklara uygulayacakları indirim oranlarını; “Kent Borsası”yla, internet üzerinden duyuracaklar. En iyi teklifler; ayrıca, mahallelerdeki dev ekranlarda da yayımlanacak.

Katılan firmalar arttıkça; gıdadan, giyime; eğitimden, seyahate; kartla yapılabilecek tüm ürün ve hizmet alışverişleri; %5 ile %60 arasında değişebilen oranlarda indirimli olabilecek.

ŞU AN SADECE LİDER KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Cevdet Tellioğlu :BÜYÜKAİLE KUMBARAKART NETWORK YAPISINDA,BİR EKSİK BİR YANLIŞ, BİR AKSAKLIK TESPİT EDEN KİŞİ"SİSTEM ETİK KURULU" TARAFINDAN, PLATİN KART(4000 TL) İLE ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR.
Cevdet Tellioğlu

ZORUNLU OLARAK VERGİSİNİ VERMEK ZORUNDA OLAN,ZORUNLU OLARAK FAKİR FUKARAYA DESTEK OLMAK ZORUNDA OLAN, ZORUNLU OLARAK EKONOMİYİ KAYIT ALTINA ALAN,ZORUNLU OLARAK KAZANCI BİRLİKTE OLDUKLARI İLE PAYLAŞAN,ZORUNLU OLARAK,YASALARIN HER MADDESİNE,ETİK KURALLARIN BÜTÜNÜNE,İNANCIN YASALARINA UYAN BİR SİSTEMDE VAR OLMAK İSTEYEN BİR BÜYÜK AİLE İÇİN İLK ADIM; SERMAYEYİ TABANA YAYAN % 100 KONTROLLÜ YENİ NESİL KATLI KAZANCI SAĞLAYAN NETWORK SİSTEMİ,İNŞAALLAH YENİ YILDA HAYATIMIZDA...
Cevdet Tellioğlu

Bu güne kadar yapılmış olan, her doğru hizmet,ilk nesil network ve bonus yapıları ile halka da kazandırabilen sistemler için, "teşekkürler."
Şimdi sıra, "yeni nesil network sistemi" ile, halkın kazanmasında."Yeni bir zihin devrimi ile,zorunlu halk kazancını önceleyen";
BüyükAile PROJESİ KUMBARAKART dönemi başlıyor.
Herkes için...Vira bismillah...

Halkın alım gücünü arttırmak, milletin oluşturduğu kazanımların, hakkı olmayanalara aktarılması yerine,yine kendilerine dönebilmesini sağlamak için; "BüyükAile Kumbarakart" banka ve uluslararası denetim şirketleri sistemine dahil olmak üzere test çalışmalarına başladı. Milletime hayırlı olsun.
Şu an girişler ücretsizdir
Henüz kayıt olmadıysanız www.kumbarakartba.com sayfasından üye ol kısmına tıklayın.
Gerekli alanları doldurduktan sonra tavsiye eden kişi kısmına Ö.m den İsteyin yazınız.
Online kayıt olmak için
https://kumbarakartba.com
sitesine giderek kaydınızı yapabilirsiniz.
Gerçek kişi seçeneğinin yanındaki devam butonuna basıp
öyle devam edin aşağıda isim bölümü aktif oluyor.
Kayıt esnasında Tavsiye Eden
Üye Numarası kısmına Ö.m den İsteyin yazınız.
Üyelik esanasında üyelik tipi "Gerçek kişi"
Kart Tipinizi Seçin ise "Klasik" olarak kalsın.
Üyelik sonrası mail adresinize bir bilgi maili gönderilecektir.
Bu bilgi mailinde size bir kullanıcı id numarası verilecek.
Üyelerinizi https://kumbarakartba.com sitesine yönledirerek

http://www.kumbarakartba.com/register.aspx?gelen= sitesine Ö.m den İsteyin giderek
bu id numarası ile tavsiye eden olarak kayıtlarınızı alabilirsiniz.
kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt esnasında Tavsiye Eden
Üye Numarası kısmına Ö.m den İsteyin yazınız.
Üyelik esanasında üyelik tipi "Gerçek kişi" Kart Tipinizi Seçin ise "Klasik" olarak kalsın.​

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayramdan Sonra Üyelik Alımları Duracak .. Sistem Şuan Bedava Herkezi Bu Sisteme Katalım Arkadaşlar ..

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
denizbank satıllıyor:)

21121.jpg

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
2.paket Assist hizmeti ile , silver kart ;

Bayilik -iş partneri- statüsünün ilk basamağıdır.
Fatura karşılığında 300 tl + KDV ile, daha kazançlı bir sisteme dahil olmak demektir.

Kendi alışverişlerinin toplam indiriminden, tercihe göre %10 ile % 50 arasında indirim, kart sahibinin kumbarasına aktarılır.

Kart sahibinin kendisinden sonraki, aşağıya doğru 2 kademeden , %0.25, kumbarasına aktarılır.

Egitim ve sunum paketine dahil olur (ayda 15TL+ KDV ).

Kart sahibi reklam paketi satışından da %5 pay alır.

Kart sahibi dilerse, puan ve/veya ekleri ile, durumunu 2000 tl+ KDV ile, Gold karta yükseltebilir.

fatura karşılığında!! hemen üye oldum aşağıdaki hizmetlerde bedava.....süper kazançlı be oley:yeho

B_y_k_Aile_2011_10_30_22_04_59.jpg

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatura karşılığında!! hemen üye oldum aşağıdaki hizmetlerde bedava.....süper kazançlı be oley:yeho

B_y_k_Aile_2011_10_30_22_04_59.jpg

Şuan Hiç Bir Ücret Alınmamaktadır .. Sen Kazanç Sağladıkdan Sonra Gold Kartlara Çevirmek Kolay ..

Şuan Hiç Bir Ücret Alınmamaktadır .. Bu Buyuk Aileyi Kaçırmamanızı Tavsiye Ediyorum .. Okuyan Herkezin Kayıt Olması Lazım .. Sevdiğiniz Arkadaşlarınızı Kayıt Ettırın ...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
konuyu takip ediyorum ama sistem bana çok da mantıklı gelmedi. Sitenin yarısı "Undercons.html" sayfasına yönleniyor :S

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu takip ediyorum ama sistem bana çok da mantıklı gelmedi. Sitenin yarısı "Undercons.html" sayfasına yönleniyor :S

Geleceğin mesleği network marketing .. Kesinlikle Üye Ol arkadaşlarını üye yap .. bayramdan sonra lider network marketingcıler üyeliği bitecek onun için arkadaşlarınıda bu sisteme kat ..

Ekleme: Cevdet Tellioglu İle Goruşme Yaptım .. Diğer Network Marketinglerinde Kazançların %80 Şirkete Giderken .. Büyük Aile Projesinde % 80 Biz Ve Üst Sponsorlerimize Gidecek .. Bu Fırsatı Kaçırmayalım .. Herkesı Üye Yapalım ..

Ekleme: 42344
40793
42086
42093
42318
42203
42177
42186
42247
42248
42257
42272
42312

Referanslı Kayıt Olanlar Bana Ulaşırlarsa Sevinirim ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5