İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Bir Proje Büyük Kazançlar ( En önemlisi Ek gelir )

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük bir proje'ye hazırlanıyoruz ve Bir çok ( ücretli )editör alacagız Eger size uygunsa Belirttigimiz kriterler Bize ulasınız.

Her yabancı dilden 1 editör ( ingilizce, Fransızca , Almanca , Japonca , Rusca , Türkmen dilleri , Çince , Hindistanca , İtalyanca, Arapca V.b )

Bize Günlük ayıracak zamanı olması ( 2-4 saat )

bize Ulasak İçin
[email protected]
[email protected] ( msn messenger )
5718506 İcq

ulasabilirsiniz.

Not : Eger kriterlerimiz size uygun degilse lütfen mesgul etmeyin. Türkçe için editör alınmayacaktır.

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak imam kardesim ben editor arıyorum dedim. Lafın tersinde anlama lütfen ..
Ayrıca ben e-mail sistemi ile para kazanmak istesem birçok e-mail whois sitesi var buralardan arar ve bulurum :D örnegin people.yahoo.com gibi ssitelerden ...

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak arkadasim herhalde anlayisin git.Bne bu proje'yi burada aciklarsam bircok kisi bunu yapmaya calisacak basarili olsun veya olmasin yapmaya calisacak buda benim sitemin gelecegi icin iyi olmaz ayrica sen bizde editor olmak istesende giremezsin cunki bizim kus beyni kadar olanlara ihtiyacimiz yoq eger senin gibi birisini isteseydik buradaki daglarda agaclar kadar var . Ayrica senin icin bu konu uzerin bu kadar durdugunu anlamis degilim eger gercektn editor olmak istiyorsan bizim editorlerimizin bildigi diller disinda senide beklerim ama projemi 3. aya kadar aciklayamam bu benim prensiplerime aykiri ve ortaklarimda kabul etmez.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Selcuq ve Imam forumdan banlandilar.

P

Papaz

Misafir
Admin

Ben Imam. Valla istersen ip numaramida banla, önemli degil. Gayem daima vatandasa hizmet etmektir. Ve daima da öyle olacaktir.

Burda kendini uyanik zannedenler var. Ve birkac kendini ispat etmeye calisan genclere yönelik aldatma eylemindeler. Bunlari ayirt edemiyorsunuz, ama ayirt edenide cezalandiriyorsunuz. Artik en buyuk ve guclu alkisi hak ettiniz tebrik ederim sizi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sayin forum kullanicisi, forum kurallarina uymadiniz.
Kisisel tartismaya girerek mesajinizda forum uyesini asagiladiniz.
Kisisel tartismalar foruma bir fayda saglamamaktadir, lutfen bu tur tartismalari ilgili kisi/kisiler ile birebir(email,icq) yapiniz.

Tesekkurler,
Admin

P

Papaz

Misafir
Iyice okursaniz göreceksiniz kim kimi asagilamis?
Ama sorun degil artik burda son katilimim.

K

kaya_usa

Misafir
Gonul isterdi ki polemikler boyle uzamasaydi ve belki bu yeni fikirden bir agac dogar, filizlenir bir cok kisiye maddi ve manevi kazanc olarak geri donerdi.. Boyle sonlanmasina uzuldum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5