İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Bir Proje için Sponsor Host Aranıyor.!

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Forum Kuralları

9-) Konu başlıklarının ve metinlerinin tamamının büyük harfle veya bold olarak yazılması yasaktır. Bu kurala uymayan üyeler 2 kez uyarılır tekrarı halinde 1 hafta süreyle forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca mesajlarda düzgün türkçe kullanılması İrc ve Msn gibi dillerde mesajlar yazılmaması konusunda önem gösterilmesini rica ediyoruz.

Anlatmaya çalışıyorum fakat siz ısrar ediyorsunuz...

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D anlaşıldı bir düzelteyimde öyle yazın bari :) sizden kurtuluş yok :D

Ekleme: Sanırım Şimdi Oldu Sayın Eleştirmenler Varsa Daha hata Onlarıda Düzenleyeyim :)

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Konu Güncel Sizden Cevap Bekliyorum..! Sponsor aranmaya devam ?

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar İki Arkadaşımız ile Görüşmeler yapılmıştır.!

ve dünkü Toplantıdan sonra ilerleyen zamanlarda Arkadaşlarımıza bilgiler verilecektir.!

Dün görüştüğümüz Ramazan arkadaşımızın sunduğu Taslak Şuanda En uygunu.!

Ayriyetten 20 GB alan Sınırsız Trafik Özelliği ile şuanda Anlaşmaya varacağımız tek şahıs.

Eğerki Kuracağımız bu Yardım Sitesi 'nde Sizinde Katkınızın Olmasını İstiyorsanız ve Yukarıdaki arkadaşımızdan daha iyi bir host saglayabiliriz diyorsanız Lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Şuanda Site Yapımına başlandı ve Yazılıma Dökülecek.

İstenen Host Tipi :

* Sınırsız Alan

* Sınırsız Trafik

Bizim için aslında en Önemli Olasılık bu Şayet Bulamadığımız takdirde ilerleyen zamanlarda kesinlikle Ramazan Arkadaşımız ile anlaşılacaktır.!

hoş Forumlar..!

H

halilarici

Misafir
Kendi çıkarların için kullanacağını biliyorum.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Konumuz Günceldir Bir kaç Arkadaşımız Sponsor olmayı Kabul etti yalnız ASP tabanlı olacağından yazılım da Sıkıntı Yaşamaktayız.

Lütfen ASPX uyumlu bir host verebilen arkadaş olursa memnun kalırız..!

Konu Günceldir..!

T

themaniac

Misafir
Hocam buyuk projelerden sizde kac tane var???????

Yani daha oncedende host sponsoru istediniz bir kac konuda hatta bende size host vereyim diye PM atmistim ordan biliyorum. Yani millete konu disina cikmayin vs diyorsunuz ama inan bana hic guven telkin etmiyorsunuz.
iste onceki iki konunuz:
ACİL SPONSOR HOST :(
Yahu Bir Sponsor Host Bulamadım yardım edin

Yani ben sponsorluk vercektim hatta belki de vermisimdir hatirlamiyorum gecmis zamani. Ama suanda bende hostunuz olmadigini biliyorum. bir sorun kendinize bu sekilde BUYUK PROJE MASALLARI DAHA NEREYE KADAR???

bazi insanlarda yazik size inanip belki bir umit kapisi diye size yardim etmeye calisacaklardir. Birak hayalleri de gercekci seylerle yazin konunuzu. Host lazim, param yok ama guzel bir konu buldum. yada ortak ariyorum yazin.

-REP

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dogru diyorsun güzel kardeşim senin anlattıkların dogru yalnız bir şeyi atlamışsın.

1. MusicFilmindir.Com Ortada Kalmıştı üye sayımız iyidi onun için istedim ama ne yazıkki verildi fakat hostcu arkadaşımız sözüne durmadı ve hemen kapadı zaten marez oldu için bıraktım. şuanda site kapalı domain aktifdir.

2. Bu yapacağım Bir benim için değil Ülke içeriği olan bir projedir.! Kardeşim yani :)

sen haksızsın demedim dogru diyorsun dedim ama bir kaç şeyi gözden kaçırmışsın.!

Benim Kaçırdığım İse Onlara Kilit Koydurmayı unuttum kusura bakmayın :(

Birde Güzel Kardeşim Konumuz Güncel Eğer ki ASPX uyumlu Host bulabilirsek Proje Yazılımına geçtik haberiniz Olsun Konumuz Günceldir..

Uyarın İçin Teşekkür ederim Özürdilerim benim hatam .! Sayın Forum.iyinet kullanıcıları.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Konunun fazla abartıldığı kanaatindeyim. Yönetim gereksiz mesajları silerse düzgün bir konu akışı ortaya çıkacaktır. 2 sayfada aynı mesajın atıldığı görülmüştür.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moderatör arkadaşlar konuya kilit saolun Sponsor bulunmuştur.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5