İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Güncellemeye Az Kaldı

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeytech e baktım bi duyuru yok benim sitelerde pr değişikliği yok pr lerde değişiklik olan varmı?

X

Xman

Misafir
Ekşi sözlük 3'ten 5'e çıktı bu sabah :D bu gece en az 10 site var şu an prsi değişen benim bildiğim.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 güncellemede de benim topu topu 2 tane sitemin pr si değişti biri indi biri cıktı bu güncellemede yanımdan bile geçmez :)

X

Xman

Misafir
bazı webmaster forumlarında başladığı açıklanmış ben beklemedeyim tam emin olduğum an ayazarım :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni başlığa geçme zamanı geldi arkadaşlar. bir sitem bugün itibariyle info aldı tekrar. ne alakası var derseniz info sadece güncelleme zamanında geliyor inş. info verdi diye pryi es geçmez geçen pryi es geçmişti. yabancı forumlarda güncelleme başladığına dair haberler var info almamda buna bir gösterge. gerçi sitelerde oynama yok oynama olduğundada geçebiliriz. wpturkiye bu başarılı tüyondan dolayı teşekkürler.

X

Xman

Misafir
yeni başlığa geçme zamanı geldi arkadaşlar. bir sitem bugün itibariyle info aldı tekrar. ne alakası var derseniz info sadece güncelleme zamanında geliyor inş. info verdi diye pryi es geçmez geçen pryi es geçmişti. yabancı forumlarda güncelleme başladığına dair haberler var info almamda buna bir gösterge. gerçi sitelerde oynama yok oynama olduğundada geçebiliriz. wpturkiye bu başarılı tüyondan dolayı teşekkürler.

:D:D:D 2 sitem 0 dan 1 e yükseldi teker teker geliyor pr'ler.

X

Xman

Misafir
Akşama doğru yansır toolbara Amerika bitmiş şu an avrupa ve tr bölgesi güncelleniyor hala.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Datacenter down olarak gösteriyor iwebtoolda 2 siteme baktım. bu güncellemede mi demek oluyor ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bence kuruntu yapıyorsunuz, sadece backlinkler güncellendi pr lerde henüz bir hareket yok

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kuruntu yapıyorsunuz, sadece backlinkler güncellendi pr lerde henüz bir hareket yok

katılıyorum su anda sadece backlink güncellemesi oldu. 10 gun içinde google pagerank güncellemesi olur diye tahim ediyorum

Bu arada pr guncellemesinde neden bu kadar heyecan yapıyorsunuz anlamadım gitti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5