İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Kampanya Eğitim seti ve Taktikler KAZANMAYAN KALMASIN

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar , başlıktada belirttiğim gibi youtube ile A dan Z ye kadar kazanç sağlayabileceğiniz bilgiler mevcut olan bir eğitim seti , taktikler vs. herşeyi tam takir olarak profesyonelce kazanç sağlayabileceğiniz şekilde toplu satışa çıkartıyorum.

* Youtube kanalını oluşturmanın püf yolları ve ayarları
* Youtube kanal adını değiştirme ve adsenseye bağlama
* Kanallarınız için düşük telifli içerik bulma sistemi
* 3cx phone sistemi kanallarınızı +15 dk açmak için kullanılan sistem
* Azure'den ücretsiz 1 aylık vds alma sistemi
* Youtube kanalınıza yapılması gereken seo işlemleri
* Youtube hakkında toplam 2 adet e-book detaylı sistem
* Dünya engeli , ses eşleşeni , görüntü eşleşenini nasıl geçeçeğiniz ve kullanmanız gereken programlar.
* Youtubede açıklama , etiket ve yapılması gerekenler.
* Çeşitli kategorilerde denenmiş ve para kazanması yüksek "kelime" bazlı türevler.
* Videolarınızı 1. sıraya çıkartıp , kafadan izleme ve 3 video ile para kazanma sistemi.
* Adsense ayarları ve sayfa to yükseltme.
* Farklı dillerde nasıl çalışacağınızı anlatan sistem ( DİL BİLMENİZE GEREK YOK )
* 110 Adet Farklı Kategoride BİZDEN HEDİYE!
* Set , derleme toplamadır = Kendime ait olan tek şey sadece " Birinci sıraya çıkarma taktiğidir " diğerleri yanında hediyedir.

B7fYhmr.png

Videolu SET

* İçeriklerinizi nasil bulacağinizi anlatan sistem mevcuttur 4 Adet VİDEO
* Youtube için Googleden İçerik Bulma 1 Adet Video
* Avs Converter Programının Kullanımı ( Render ) 2 Adet
* Film kaynaklarını rahatlıkla bulabilme videosu 1 Adet
* Torrent içeriklerini bulma videosu 1 adet
* Hizli render nasil alabileceğinizi anlatan 1 adet video
* Çerçeve ve ses eşleşeni ile dünya engelini geçip %100 KAZANC saglama videosu 1 adet
* Programlar hakkında kullanmasını anlatan videolar 2 adet

KAZANMAK GERÇEKTEN HAYAL DEĞİL!​

Not : Düzenli olarak çalışan herkes fazlasıyla para kazanır bu işlevde para kazanamıyorum diyen kimse olmamalı evet bende ilk başlarda sizler gibi debelendim ve kazanç sağlamak için fazlasıyla kanal heba ettim. Sizlerde aynı yollardan geçeceksiniz belki fakat ne kadar zarardan dönerseniz o kadar kârdır.

B7fYhmr.png

7 Farklı Dilde Çalışılmış : AÇIKLAMA , ETİKET , İÇERİK olarak %100 KAZANC SAĞLAYABİLECEĞİNİZ SİSTEM

vEo4dz.png

Fiyat : 200 TL
İletişim : Amon.official / Skype
Ödeme Şekilleri : Enpara , Paypal ise (250 TL )

Teslim edilecek dosyaların bir kısmı :

6Z1PNl.png

Taktik satın alındı. Çok teşekkürler.

arkadaşlar taktik satın alındı gerçekten işe yarıyor ufaktanda olsa para kazanmaya basladım önceden hep bosuna ugrasmışız tesekkürler amon :)

Kesinlikle anlatımı ve öğrettikleri kendisi gibi 10 numara.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tekrar çalışmak dileği ile..
Saygılar..

YTDESTEK

Taktik satın alındı. Herkesin işine yarayacak bilgiler var, herkese tavsiye ediyorum verdiğiniz paraya değecek bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim.

Seti Çok faydalı buldum. tepeden tırnağa herşeyden bahsedilmekte.

Setin içinde 1.sıraya çıkarma taktiği başlı başına yeter zaten. Erdal Çelebi gerekeni söylemiş bence de verilen paraya değecek bir set. Tavsiye ederim.

Örnek Kazançlarımız Aşşağıdaki Gibidir.

pgqWln.png

g5z3GL.png

XBZEpo.png

QRoDdg.png

nA3ZJl.png

gk1pQL.png

yPZ1Ra.png

aogdNQ.png

yPa5lM.png

q4vMzD.png

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu videonun sizin olduğunu kanıtlayın kısmını geçecek formül varmı sette ? En büyük sorun o.

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel sonuç , ben video yüklemeyi bırakmıştım geçenlerde bir daha deneyeyim dedim , sorun çıkarmıyor artık , bende yüklemeye devam ediyorum . Kanal sayısını arttırmayı düşünmüyorum tek kanaldan devam edecem sorun çıkmazsa. yaklaşık 150 tl oldu daha ilk ödemeyi bile alamadım , uğraşıyorum olacak inşallah.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5