İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

büyük oynayanlar için domainsponsor.com

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir kaç gün önce domainsponsora elimdeki portfoyu sundum.

toplam 12.000 tekil ziyaretçimiz olduğunu falan yazmama rağmen aldığım cevap şu oldu :

Dear X ,

Thank you for your recent application to DomainSponsor.com. We regret to inform you that your application was not accepted at this time.

If you are still interested in a DomainSponsor.com account, please feel free to contact us directly and speak with one of our representatives who will be able to qualify your eligibility for an account.

Thank you for your interest in DomainSponsor.com.

The DomainSponsor.com Team
Email: [email protected]
AOL IM: Oversee Support
Website: www.domainsponsor.com

daha önce kabul maili alan var mı ? öm atarsanız sevinirim.

D

Dms

Misafir
Yaw ne demek istediklerini anlamadım acıkcası. Ama daha once Ovetto felan kullanmıstı sanırım ve biraz fazla hitleri ve tıklama oranları oldugu icin uyelikleri iptal edilmisti.

H

hibrahim

Misafir
kardeş ben dandik 2 domainle ki domainler yeni alınmıştı başvurdum kabul ettiler sedo dan kat kat daha fazla para veriyor tıklama başına 70-80 cente çıktığı oluyor ama ortalama 20 cent veriyor. 5 gunde 32$ oldu

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dms' Alıntı:
Yaw ne demek istediklerini anlamadım acıkcası. Ama daha once Ovetto felan kullanmıstı sanırım ve biraz fazla hitleri ve tıklama oranları oldugu icin uyelikleri iptal edilmisti.

kabul etmemişler kısacası.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
kardeş ben dandik 2 domainle ki domainler yeni alınmıştı başvurdum kabul ettiler sedo dan kat kat daha fazla para veriyor tıklama başına 70-80 cente çıktığı oluyor ama ortalama 20 cent veriyor. 5 gunde 32$ oldu

nasıl olur anlayamıyorum. yoksa korkuttuk mu adamları 12 bin tekil dedim. 36 domain falan var dedim kayıt olurken anlamadım. Sedo ödemeleri gerçekten düşük. araştırmalarıma göre domainsponsor en kalitesi. ödeme oranı çok yüksek. parking tasarımları kötü ama çok kazandırdığından eminim.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
50$ a az kaldı gelince bakalım şutlayacakalrmı...

tahminimce şutlamazlar. bildiğim sağlam firmalar bu site ile çalışıyorlar uzun zamandır.

ben bu adamlara bir mail daha atsam yalvarmış gibi olacağım. biraz ağırdan satmam gerek ama.

H

hibrahim

Misafir
bak ben ne yaptım aynı sana gönderdikleri gibi bana da kabul etmedik dediler bende mail attım neden kabul etmiyosunuz falan cevap yazdılar tekrar üye olurken şuraya benim adımı yazın diye bi isim verdi onu yazınc akabul ettiler.. ancak sanırım beta olayı var yani deneme yapıyorlar sanırım..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
bak ben ne yaptım aynı sana gönderdikleri gibi bana da kabul etmedik dediler bende mail attım neden kabul etmiyosunuz falan cevap yazdılar tekrar üye olurken şuraya benim adımı yazın diye bi isim verdi onu yazınc akabul ettiler.. ancak sanırım beta olayı var yani deneme yapıyorlar sanırım..

işte bilgi paylaşımı budur. teşekkür ederim. baklım neler olacak.

H

hibrahim

Misafir
rica ederim ama dediğim gibi sanırım beni denemek için aldılar eğer alırlarsa sneide öyle alırlar o yuzden ilk zamanlar dikkatli ol..

birde bu domainsponsor da kurallar neeler yasaklar neler bilen varmı:)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hiç bir zaman hileyle hurdayla işim olmaz. ben zaten kazanıyorum SEDO'dan ama domainsponsor bir üst kademe. kapağı atarsam çok güzel olacak.
hocam domainsponsor çok sağlam , zaten kural gerektirecek bir durumları da yok. gösterime ödemiyorlar. sayfadaki linklere tıklanması gerekli sonra çıkan sayfadaki linklere tıklanması gerekli. böyle bir hileyi bir Türk evladı bile yapamaz. ama biri yaparsa bizden yapar :)

H

hibrahim

Misafir
yok kural derken hani forsale olayı varmı diye sormuştum ben linki verirken direkt yazıya verdim öle forsale falan yazmadım.. + bunlarda birde us click olayı var onlara baya yuksek veriyor..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim for sale olayı bu kadar dikkate alınmıyor. for sale yazsan ne olur yazmasan ne olur. bana öyle bir mail gelse sedodan for sale yazmıyor diye derim ki : " birisi bana link vermiş ben ne yapayım ? "
mantık olarak da bir sitenin ziyaretçisi zaten başka sitelerdeki linklerinden gelir. buna sedo ne karışır ki ? diye düşünüyorum.

aslında en güzeli ingilizce bir portal kurup 2-3 yıl açık tutabilmek. o site aracılığı ile her türlü sponsordan para kazanılır. ama bu da bizi aşar.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yuh daha yeni kayıt yaptırdılar
sedo dan çok ödeme yaptıkları biliniyor sadece click başına o kadar

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha once uye olmustur belki onu sormak ıstedı bence arkadas....

odeme seceneklerı nedır peki bunu bılen varmı

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tam da hibrahim'in dediği gibi oldu. bir isim verdiler. onunla tekrar register edin dediler. yeniden register yaptım. bu olaylar 6 saat içerisinde gerçekleşti.

sanırım 5000$ üstüne havale yapıyorlar. eğer commision rate'ler güzelse benim için çok güzel bir seçenek.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
forumda eg-zotika her ay ortalama 1000 $ civarı kazanıyordu domainsponsordan.... çokta memnundu.. (e kim memnun olmazki :D)

S

sevdik

Misafir
slm

herkes yaziyor biseyler de sunu ogrenmek istedim

domain var guzel ben o domaine gunde 500tekil yollicam tik basina sedo 0,003euro veriyor domainsponsor daha mi iyi eriyor tahminen ne civarda oyleyse cikartalim bir domaini direk oraya alim zaten bosta olan bayanlar.net domainim var suanda 2500+tekili var webservise gore kovalarim domainsponsorda

bilgisi olan varsa click basina ne kadar oduyorlar diye sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5