İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük proje arayanlara satılık site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Tipi : Multi Domain Blog Sitesi (TR'de henüz yok, Dünyada bildiğim araştırdığım kadarıyla yok bilen varsa yazar)

Site : www.hehhe.com

Script Lisanslımı : Evet (299 $) lık blogcu.com scriptinin aynısı alınarak Emrah tarafından Türkçeleştirilmiş (150 YTL) ve multi domain özellikleri tarafımdan kodlar gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Üzerine istenilen kadar domain eklenebilir. Lisans şifreleri verilecektir.

Domainler eklendikten sonra kullanıcılara subdomain olarak ve seo uyumlu adreslerle blog sitesi açmaktadır. Şuanda kullanılan blog domainleride satışa dahildir. Domainler transfer ederek alınabilir,

Site istatistikleri
-----------------
Toplam Kullanıcı: 35930 kullanıcılar
Toplam Site: 33282 site
Yüklenen Dosyalar: 12057 dosyalar (1255.48 MB)
Toplam Yazı: 50984 yazılar
Toplam Yorum: 10836 yorumlar
Toplam İzlemeler: 0 izlemeler
Toplam Şablon: 32 şablonlar
Son Kayıt: 1/1/70 2:00 AM by

Günlük 600-800 bog yazısı yazılıyor.

extremetrackingden alınan hehhe.com için eklenen kod büyük ihtimalle sadece hehhe.com hitlerini saymaktadır sanırımsam diğerlerini saymıyor
http://extremetracking.com/open;ref1?login=hehhecoo

adresinden bakabilirsiniz.

Bütün blogların üzerine veya altına istediğiniz herşeyi ekleyebilme özelliği mevcuttur.

Proje neden satılık : Forum açarak scriptin kullanımı hakkında bilgiler yazılması gerekiyor bütün herkesin merak ettiği bölümler hakkında kaynak yok resimli anlatımlar vs. eklenmesi gerekiyor. Bunlar yapıldığı zaman Türkiye standartlarına çok daha kaliteli bir servis açarak herkesin kullanmasını sağlamak mümkün. Ancak diğer projelerimizde gerçekten çok önemli bizim bu alanda büyük proje geliştirmek isteyen kişilere satışı yapmak istiyoruz. Zaten belirttiğimiz rakamlardan yukarı verebilecek kişilerin siteyi kapatmayıp devam ettireceğinden eminiz :)

Alıcısı çıkmayabilir, ozaman iş başa düşecek gene bir kişi ile anlaşıp forumda bilgilendirici başlıklar açtıracaz artık :)

Dipnot : İsteyen kullandığım serveride alabilir taşıma zahmetinden kurtulmak için ;)

Amd 4200 dual core
4 GB Ram
80 GB HDD
100 Mbit Port
Sınırsız Band (Kullanabildiği kadar)

bu makinede diğer sitelerimde var ~60.000 hit de ordan var makine rahat rahat çalışıyor. Başka sitelerinizide atabilirsiniz.
Makine Fiyatı Aylık : 220$ dır. Satıcısı ben değilim sis.com.tr dir ödeme onlara yapılır.

Tabi makine istenmezse taşımaya yardım ederim.

Büyük proje arayan herkese duyurulur.
Üzerine istediğiniz kadar (boş beklettiğiniz vs) extra domainde ekleyebilirsiniz.

Açık arttırma bitiş tarihi : 23.11.2006 Perşembe. 23:59.
Açık arttırma başlangıç fiyatı : 4000 $
Minumum Arttırma : 100 $

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
benim 2 sorum olacak.

gördüğüm kadarıyla üye sitelere reklam eklenmemiş. ama daha önce deneme amaçlı eklenmişse geri dönüşü nasıl oldu?

23 kasım tarihine kadar satılmazsa site (düşük ihtimal) $4000 üzerinden herhangi bir pazarlık hakkımız doğabilecek mi?

S

.SErKAn.

Misafir
Özür dilerim konu dışı olacak ama Script'in adını p.m atabilirmisiniz ?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.SErKAn. scripti alabileceğin adresi PM gönderdim.

daha hiç reklam eklemedim ama kontrol panelinde yerleri mevcut üste istediğiniz şekilde html kodları ile ekleme yapabilirsiniz isterseniz 468x60 banner veya komple boydan boya reklam eklemek mümkün.
Reklam eklemediğim için geri dönüşünü bilmiyorum.

Satışı dediğim gibi çok üye oluyor ama kullanımı anlatılmadığı için yazı sayısı üye sayısına göre az kalıyor.
O yüzden satışını yapamazsak zaten oturup resimli vs. açıklamalar yazarak kullanımını kolay hale getirip site haraketliliğini arttırmak istiyorum. Günde 50 kişi nasıl kullanırım vs. gibi sorular gönderiyor iletişim bölümünden, sormayanlarda çoktur. Bunların olması benim moralimi bozduğu için (adam gibi iş çıkaramama duygusu :eek:) kendimce minumum miktar çıkardım tr dil,lisans,domainler bunlar zaten yaklaşık 800$ üzerinde masrafı olan şeyler scripti multidomain hale getirmek gerçekten kolay olmadı. Yazılar vs derken bu fiyatın altına satışınıda pek düşünmüyorum açıkcası.

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile alakalı değil ama gerçekten size teşekkür ederim .
Şu ana kadar gördüğüm en detaylı yazılmış satış ilanı. Sizi hiç tanımıyorum ama alıcak olsam , bana ilk baştaki güveni verdiniz.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mümkünse scripti kimden alabileceğim konusunda bana da bir PM atabilir misiniz?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
roting bir kaç soru sorabilirmiyim :

- scripti 299 dolara satın aldın, 150 ytl ye tercüme ettirdin. buraya kadar güzel. peki bu domain ekleme fonksiyonları zaten script içinde varmıydı yoksa ekleme mi yaptırdın bu özelliği?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites scriptte bu özellikler yok. direk kodları inceleyerek adamların siteyi çalıştırma mantığına baktıktan sonra değişik bir yöntemle ekleyebileceğimi farkettim hatta bu sebepten 1 aksaması var.

Hesap açan kişi aynı hesapta 1 den fazla blog açabiliyorken bunda açamıyor aynı email ve şifre ile kayıt olmasını sağladım bu yüzden. Başka bir fonksiyonel bozukluk yok.

ben zaten bütün kodlamayı kendim yapacaktım aslında ama hazır yapılmış ve blogcu.com ile kendini kanıtlamış bir scripti almak ve üzerine eklemek istedim çok iyi programlama bilgisi olan kişiler bu özelliği sistemi inceleyerek ekleyebilirler. Tabiki ekleyebilmenin garantisi yok php vb. haricinde farklı bilgileride olması gerekiyor. ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satışı yapılmadı konuyu siler veya kilitlerseniz sevinirim, uğraşmanın sonu yok bunada biz devam ettiricez :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanmıştır

dip not: proje çok güzel başarılar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5