İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük sitelerde de kopyala yapıştır zihniyeti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce teknoloji haberleri okurken Türkiyeden googleye rakip olarak ortaya çıkan Attabot.com çıktığını gördüm heyecenla linke tıklayıp okumaya koyuldum.Merak içinde siteye girip arama yaptım ve görünce gerçekten üzüldüm bu site google altyapısını kullanıyor ve googleye rakip diye Türkiyenin en büyük gazetelerinde yer alıyor. Bence tebrik etmek gerekir iyi bir reklam politikası. içinde google reklamları olduğunu düşünürsek iyi planlanmış bir reklam politikası var. Büyük sitelerdede kopyala yapıştır mantığının olduğunu görmek beni gerçekten üzdü. Hiç araştırmadan bir metni alıp üzerindeki yazılar üzerinde değişiklikler yapmak türkiyede bulunan büyük firmalara yakışmıyor.

delarue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Attabot.com komik ötesi birşey isteseler daha gelişmişini yapardık biz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi