İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Yerlere Reklam

B

bedava.dk

Misafir
Arkadaslar örnegin Hürriyet gazetesine reklam vermek istiyorum yada büyük medya kuruluslarinin internet sitelerine.Hmm baska showtv ye kanald ye(televizyona reklam).Bunlara nasil reklam verilebilir,reklam firmalarimi araci oluyor.Ve bir kac fiyat örnegi bilen varsa söyleyebilirse sevinirim.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedava.dk' Alıntı:
Arkadaslar örnegin Hürriyet gazetesine reklam vermek istiyorum yada büyük medya kuruluslarinin internet sitelerine.Hmm baska showtv ye kanald ye(televizyona reklam).Bunlara nasil reklam verilebilir,reklam firmalarimi araci oluyor.Ve bir kac fiyat örnegi bilen varsa söyleyebilirse sevinirim.

bu tur reklam vermek icin her ajansın kendi reklam ajansı vardır.. bunları bulman gerek kanald.com.tr sitedeki telefondan arayarak bilgi alabilirsin en basitinden.. :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hürriyet gazetesine verilebilecek en ufak reklam ( tam boyutları aklımda değil) 750 ytl. dir.

Tv kanalları paketler yapar. uygun olanı aylık vermektir. mesela her gün en 18 saniye reklam verirsen, ATV aylık senden 20000 dolar, CNBCE 3000 dolar alır. ancak reklam filmini onlara çektirmen daha karlıdır. o da en uygun fiyat 1000 dolardır. sen çekip reklam filmini onlara verirsen yine o civarlarda montaj parası alırlar.
ne zaman -hangi programda -hangi kanalda gösterileceği fiyatları çok fazla etkiler..
hala düşünürsen yardımcı olurum..

sonuçta firmanı bilmiyorum ancak bence gereksizdir. ben gazete de çıktığımda, gazete ve internette linkin durduğu 2 hafta da 10 bin civarında hit aldım.

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sana haber ajanslarını öneririm.

iha.com.tr tam senlik.
468x60 banner 20.000 usd evet yannış duymadık 20 bin dolarcık....

her baba yigidin harcı degil geçen ay verdim oradan biliyom

Böyük adamların işi....

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mc2media.net' Alıntı:
arkadaşım sana haber ajanslarını öneririm.

iha.com.tr tam senlik.
468x60 banner 20.000 usd evet yannış duymadık 20 bin dolarcık....

her baba yigidin harcı degil geçen ay verdim oradan biliyom

Böyük adamların işi....

bi şey değilmiş canııııımmmmmmm

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hani büyük sitelere reklam verecem diyince adımın cebinde bir kaç milyon doları olacak....

yoksa adsenseden biriktirdiğiniz kumbara fonları kurtarmaz valla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5