İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyükanıt'a suç duyurusu !

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben öyle bir şey sezmedim. yargıyı etkileyecek cümle ya da ifade neymiş merak ettim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neden Ankara barosu değil, neden İstanbul barosu değil, neden Hakkari barosu değil de Diyarbakır barosu? Onlara mı batmış yani? Yoksa "kuyruk acısı" falan mı? Hani baroya adamlarını sızdırmışlardır belki ha?

Erken gelen edit: Belki onların bulunduğu bir şeyden dolayı onlara ithafen söylemiştir. Şimdi aklıma geldi, öyleyse söylediklerimi ciddiye almayın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu haberin kaynağı nedir?hiç bir haber sitesinde görmedim?
gazete linkini verirmisiniz - tam URL lütfen ( gazete )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkiye Cumhuriyeti Genelkurmay Başkanı hakkında böyle iğrenç girişimlerde bulunmak alçaklık ve hainliktir.
Amaç ülkeyi bölmektir. O Bölgenin huzurunu kaçırmaktadır.
Tokat yakında gelecektir. İzi asla çıkmayacaktır.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cumhuriyetle yönetilen bir ülkede böyle birşey olabilir fakat dünkü konuşmada dava açılacak birşey yoktu. Mükkemmel bir konuşma gerçekleşti. Kısaca kusursuzdu. Yapılacak tek şey. Bu kusursuz konuşmada geçenlerin icraate ve hayata geçirilmesi. Desteklenmesi..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne demişti, böyle birşey için yargılanırsam "Gurur Duyarım". Söylenecek başka birşey yok. Üreyip nüfus patlaması yapmanın bir toplum olmak için yeteceğini zannedenler, daha insan daha toplum olamadan yaşadıkları devlete tehdit savuruyorlar.

Bu ülkeyi Ingiltere, Fransa'daki gibi tüccarlar, sömürgeciler kurmadı. Bu ülkedeki cumhuriyeti ordu kurdu, bir tehlikede de koruyacak tek güç ordudur. Karşımıza değil sarıklı insan bozması peşmerge amiri çıksın, kim çıkarsa çıksın boyun eğecek değiliz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
cumhuriyetin dinamosu olan genel kurmay başkanına suç duyurusunda bulunan zihniyet acaba seçilecek cumhurbaşkanı hakkındada aynı hassasiyeti gösterebilecekmi işte bu tartışılır! yoksa sadece kendileri gibi cumhuriyete aykırı zihniyetimi destekleyecekler düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5