İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bw Sorunu,, Yarıdım Edebilecek varmı?

ßyAtess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni forum sitesi açtım, sitenin günlük tekili en fazla 30 ama 5 gb bw neredeyse bitti. Sorun sizce ne olabilir lütfen yardım edin.

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede kullandığın resimlere bak boyutu yüksek bir resim kullanmış olabilirsin.. veya kullandığın bir eklenti çok fazla bw yiyor olabilir.. ayrıca htaccess yardımıyla yahoo botlarının sitende dolaşmasını engelle bu şekilde azaltabilirsin..

ayrıca sitenin adresini yazki burdan sana daha net bilgi verilsin

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eklenti kullandırıyorsan kapat.. FTP Den download verme.. Hostingde stats varsa inceleyebilirsin

ßyAtess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin adresi Atess.Gen.Tr stats yok malesef, temayı komple değiştirdim, yani önceden temadaki grafiklerin boyutu daha büyüktü ama şimdi azalttım hala aynı, şuanda sitemde htaccess dosyası yok gerek olmadı hiç, içerine ne yazmam gerekiyor,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5