İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bybeytu "SONER BURAK KÖYLÜOĞLU" Dolandırıcıdır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok çok detaya girip uzun uzun yazmayacağım ki zaten okunmuyor. Şahıs Konya / Kulu ilçesinde yaşamaktadır ve bizi dolandırdı. Msn konuşmaları, özel mesajlaşmalar (iyinet üzerindeki) vb. kayıtlıdır, herhangi bir olumsuz durumda anında ekleyebiliriz.

Facebook işi için misli.com hesabına para aktarıldı ancak profili vermedi. Para geçer geçmez önce engelledi ve kayboldu. Başka bir msn adresiyle ticaret yapacağım diye ekledim, kabul etti, pazarlık falan derken, atm den aktarağım diyerek telini aldım. Telden arayınca da yok ben engellemedim, işte misli.com paraya el koydu, ben de alamadım parayı, şu anda elimde hazır profil yok ama vereceğim ben hak yemem, inançlıyım diye aylarca bizi oyaladı. Misli.com ile görüşüp yalan söylediği ortaya bir kez daha çıkınca da benden birşey alamazsınız diye kestirip attı. En son bunu yazdı ve engeli koydu. 1-2 saat önce oluyor bu olayda.

Kişi konuya çağırılabilir tabiki ama ben bir de yüzsüzce savunma yapacağını veya konuya yazağını düşünmüyorum. 35 tl mizin üzerine yattı. Hakkımı helal etmiyorum. Gerekli yasal işlemi yaptıracağım, tc numarası vs. var elimde ama bu dünyada olmasa da ahirette iki elim yakandadır.

Buraya yazdım, tartışma olsun falan diye değil. Başkalarının da canı yanmasın. Soner Burak Köylüoğlu (Bybeytu) isimli şahıs -ki bilgileri aşağıda-, dolandırıcıdır, yalancı ve yüzsüzdür, uzak durun, dikkat edin.

Saygılar

DOLANDIRICI :
Misli.com Üye No : 32687151
T.C. : 29594099108
Tel : 05396786164
SONER BURAK KÖYLÜOĞLU
KULU/ KONYA
İyinet Üye : http://forum.iyinet.com/uyeler/30141-bybeytu.html (Bybeytu)

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun hocam üyeye keşke -itrader verseydiniz...

Teşekkürler. Çok iyi hatırlattınız, o itrade olayını da unutmuştum ben. Konu çözümlenince o itrade de kaldırılırsa iyi olur, gerçi engellenince farketmeyecektir. Konuşma geçmişinde de görülecektir ki o itrade de işlem bitmeden verilmişti, yarım saatlik bekleme süresi içerisinde..

Ekleme: O değil de, ben çekiyorum galiba bu tipleri.. :peh:

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İlk basta sayfa olarak anlastık sayfayı verdim size. Daha sonra profil dediniz tamam dedim profil uzun sürer dedim beklerim dediniz, profil bilgilerini değiştirdiniz. Ve şunu soylemeliyim profil satısı yasaktır normalde yani sikayet ederek elinize birsey gecmez. Kişisel bilgilerimi paylaşığınız için ben haklı duruma düserim. Kişisel bilgilerim kalkmadığı halde gerekli islemi ben yapacağım. Kimsenin 35 tl sinin üzerine yatacak değilim. Profil bilgilerini değiştirmeseydiniz coktan kasmış olacaktım. Haklısınız beklettim , fakat ne msn de onlinesiniz nede iyinette. Bu konusmalarının üzerine benimle uzlasmayı bile denemeyin isterseniz banlayın isterseniz sikayet edin. İnternetten bi araştırın derim kişisel bilgilerin paylaşılmanın cezasını. 24 saat içinde kalkmazsa gerekli islemi ben yapacağım.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İlk basta sayfa olarak anlastık sayfayı verdim size. Daha sonra profil dediniz tamam dedim profil uzun sürer dedim beklerim dediniz, profil bilgilerini değiştirdiniz. Ve şunu soylemeliyim profil satısı yasaktır normalde yani sikayet ederek elinize birsey gecmez. Kişisel bilgilerimi paylaşığınız için ben haklı duruma düserim. Kişisel bilgilerim kalkmadığı halde gerekli islemi ben yapacağım. Kimsenin 35 tl sinin üzerine yatacak değilim. Profil bilgilerini değiştirmeseydiniz coktan kasmış olacaktım. Haklısınız beklettim , fakat ne msn de onlinesiniz nede iyinette. Bu konusmalarının üzerine benimle uzlasmayı bile denemeyin isterseniz banlayın isterseniz sikayet edin. İnternetten bi araştırın derim kişisel bilgilerin paylaşılmanın cezasını. 24 saat içinde kalkmazsa gerekli islemi ben yapacağım.

sempativet'in 35 tl lik ücretini iade ediniz, konu silinecektir.

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sayfa verdim profil verdim. Benim kişisel bilgilerimi paylasmak neymis görücek arkadas.

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfa verdim profil verdim. Benim kişisel bilgilerimi paylasmak neymis görücek arkadas.

Kişisel bilgilerin paylaşılmasının cezalarından bahsediyorsun fakat boş konuşuyorsun sen adamı dolandırmışsın özür dilecegine bilgilerimi paylasmıssın suç vs..... diyorsun..

Konuyu açan arkadaş, hakkını hukuki yollarla aramalısın ...

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Profil satısı zaten yasak arkadas 1 aydır ortada yok profili aldı kayıplarda simdi bana profili veya paramı ver diyor. Ben ona profil verdim kasıcam dedim bilgileri değiştirmis giremiyorum. Sayfa verdim ekstra olarak kabul etmiyor ilk basta sayfasına anlasmıstık. Hangi hukuki yola başvuruyorsa başvursun cocukca konusmayalım lütfen zaten satısı yasak , yani bir yere varamaz sonuc olarak.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Corpixx, hiç merak etmeyin. Aynı ömergin dolandırıcısına nasıl haciz gönderdiysek, buna da aynen göndereceğiz. Yazı eline geldiği anda anlayacaktır hayal dünyasında yaşanmadığını. Teşekkürler.

Soner, sana sadece Allah 'tan Kork ! diyorum. Kul hakkı yemekle kalmıyor bir de yüzsüzce yalan söylüyorsun. Ben sana hakkımı helal etmiyorum, iki elim yakandadır bunu bil yeter o sana..

Konuşma geçmişini, iyinetteki ö.m. ları aynen ekliyorum şimdi. Özel mesajlar yöneticiler tarafından da doğrulanırsa sevinirim.

Sayfa alımı duplicate için anlaşılarak 15 tl olarak ödeme yapıldı (bknz ilk dekont + konuşma geçmişi). Arkadaş sayfanın ismini değiştiremeyince 20 tl daha talep ederek elinde 5k profil olduğunu söyledi ve 20 tl de bunun karşılığında aktarıldı. (bknz 2. dekont + konuşma geçmişi)

Aktarımdan sonra Soner ortadan kayboldu günlerce. Yazdığım özel mesajlar ve konuşma geçmişini görebilirsiniz. Sırf bunun için bir hotmail adresi açtım ve onu ekledim iyinetteki bir başka ilanı hakkında görüşmek istiyormuş gibi ve çok kısa bir pazarlık sonunda da parayı atm den yatıracağım diyerek tc numarasını ve telefonunu aldım.

Telefondan arayıp durumu anlatınca da, bende misli den paramı alamadım, blokelemişler falan dedi. Elimde profil yok, kasıyorum ama vereceğim dedi ve 10 gün süre istedi. Bunun üzerinden de aylar geçmesine rağmen her konuşmamızda yeni bir bahane üretti.

Son olarak ben misli.com u aradım. Destek adresine mail attım. Aradılar ve parayı çektiğini, bu nedenle iade yapamadıklarını söylediler. Bunu öğrendikten sonra Sonere yazdığımda da bana aynen, benden birşey alamazsınız, okuluda bıraktım zaten, hakkınızı helal edin yazdı ve yine engelledi. Tüm bunları konuşma geçmişinde görebilir, okuyabilirsiniz. Söylediklerim, iyinetteki özel mesajlaşmalar ile de doğrulanacaktır.

Bu zamana kadar bu konuyu açmadım çünkü Allah için inandım, yaptı bir hata, düzeltir dedim ama bu kadarını inanın ben de beklemiyordum. Şu an neredeyse ben dolandırıcı, yalancı durumunda bırakılıyorum.

Konuşma geçmişleri ve öm geliyor..

Ekleme: Rica etsem, MSN Messenger 'daki ileti geçmişini buraya en doğru şekilde nasıl ekleyebileceğimi belirtebilir misiniz lütfen.

Rica ediyorum, şu msn konuşmalarını nasıl ekleyebileceğimi bir söyleyin bana. Direkt kopyala yapıştır mı yapacağım o kadar konuşmayı ?

Konuşmaların sadece son bölümünü eklemeye çalışıyorum nasıl yapacağımı anlayana kadar. Nasıl ekleyebileceğimi söylerseniz tümünü ekleyeceğim. Gerçi sadece son bölümü bile olayı tamamen anlatacaktır.

Son olarak, hani bazı tipler vardır, bi şansını dener, tutarsa tutar, tutmazsa kaçar. Bu da aynen öyle olacak göreceksiniz. Hem dolandırıcı, hem yüzsüz hem de namuzsuz.. Bu da böyle bir tipmiş işte. Allah hepimizi bu tiplerden uzak tutsun inşaallah.

PHP:
Tarih

Saat

Kaynak

ile

19:02:03

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

soner ordamısın
30.10.2011

19:06:15

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

soner
30.10.2011

19:07:29

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

http://forum.iyinet.com/paypal-e-gold/181506-paypal-bozulur-sanal-kart-temin-edilir-kredi-karti-odemeleriniz-yapilir-2.html#post1167192
30.10.2011

19:07:35

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

4 gün önce
30.10.2011

19:07:39

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

buna ne diyeceksin ?
30.10.2011

19:10:54

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

4 gün önce paypalındaki parayı aktarıyorsun, gittigidiyordan alışveriş yapıyorsun ama bana gelince param yok diyorsun
30.10.2011

19:12:56

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

şimdi neden cevap yazmıyorsun soner? 
30.10.2011

19:16:58

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

SONER
30.10.2011

19:17:52

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

Geldim hocam geldim
30.10.2011

19:17:57

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

yargısız infaz yapmayın lütfen
30.10.2011

19:18:03

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

hiç birşey yapmadım
30.10.2011

19:18:06

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

sadece sordum
30.10.2011

19:18:14

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

infaz falan yok
30.10.2011

19:18:25

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

fatih diye arkadasım var paypaldan ödeme almıs o bana aktardı bozdur dedi bozdurmak icin konustuk gittigidiyordan alısveris yapabilirmiyim dedi tabi dedim.
30.10.2011

19:18:25

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

sana güvenmek istiyorum ama yaptıkların sürekli beni kuşkuya düşürüyor
30.10.2011

19:18:36

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

Emin olun elime para gecsin yatıracağım sizde bende öğrenciyiz.
30.10.2011

19:19:31

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

anladım
30.10.2011

19:19:51

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

soner sana güveniyorum, iyi niyetine güveniyorum, Allah için bu güvenimi boşa çıkartma
30.10.2011

19:19:59

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

35 tl vereceğin var bana
30.10.2011

19:20:03

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

en kısa sürede ödücem söz veriyorum
30.10.2011

19:20:08

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

tamam
30.10.2011

19:20:12

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

olmadı takasla bir profil veririm
30.10.2011

19:20:17

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

ya da profil ayarlarsın
30.10.2011

19:20:18

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

olur
30.10.2011

19:20:33

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

tamam
10.12.2011

14:27:43

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

s.a.
10.12.2011

14:27:51

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

A.s
10.12.2011

14:27:57

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

soner nasılsın ?
10.12.2011

14:28:10

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

ses seda çıkmadı senden, 1,5 ay geçti yine
21.12.2011

11:05:12

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

bybeytu

Soner kardeşim görüşelim, telefonundan ulaşamadım sana
21.12.2011

12:14:12

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

neyi görüsürcez?
21.12.2011

12:14:27

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

Benden birsey alamazsınız hocam ilgilenmiyorum artık bu islerle, okulu falanda bıraktım.
21.12.2011

12:14:32

bybeytu

Se*** ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

Hakkınızı helal edin.

Ekleme:

Özel Mesaj 1 - 1.jpg - Tarihe ve saate dikkat lütfen. 5 Ekim, yani paranın aktaıldığı gün. Parayı aktardıktan sonra Soner kaçtı..

Özel Mesaj 2 - 2.jpg - Saatler geçiyor ama soner halen yok... Yüzsüzce iyinette online ama msnde yok, şifre vs. de hak getire.. Kaçtı..

Özel Mesaj 3 - 3.jpg - Para aktarıldıktan 4-5 saat sonrası. Halen iyinette online, Face 'de paylaşım yapıyor ama ne bana yanıt yazıyor ne de msn açıyor. Msn den yazdıklarım da iletilemedi diye geri dönüyor. Yani engellemiş.

Özel Mesaj 4 - 4.jpg - 25 Ekim. Yani ödeme yapıldıktan 20 gün sonrası. 5 Ekim ile 20 ekim arası zaten msn konuşmalarında, bir önceki mesajda bahsettiğim şeyler yaşanıyor ve bana 10 gün içinde vereceğine söz veriyor. 20 gün geçiyor ama soner halen vermemiş.

Özel Mesaj 5 - 5.jpg - 25 Ekimde yazdığım mesaja, "Siz Kimdiniz ?" yanıtını alıyorum. Düşünün, bu çocuğa ben 35 tl aktarıyorum. Bana hesabın şifresini vermeden kaçıyor. Bir şekilde tekrar bağlantı sağlıyorum zorla, söz veriyor, 20 gün sonra beni HATIRLAMIYOR BİLE. Ben yine büyüklük, iyi niyet (Kerizce...) yaklaşıyorum ve hatırlatıyorum. Sonra yine Soner ARAZİ...

Msn konuşmalarını ekleyince de göreceksiniz, 05.10.2011 tarihinden bugüne sürekli yalanlarla bizi oyaladı. Şimdi de daha da kötü bir yüzsüzlükle buraya yanıt bile yazabilmiş. Yazıklar olsun...

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Profil satısı zaten yasak arkadas 1 aydır ortada yok profili aldı kayıplarda simdi bana profili veya paramı ver diyor. Ben ona profil verdim kasıcam dedim bilgileri değiştirmis giremiyorum. Sayfa verdim ekstra olarak kabul etmiyor ilk basta sayfasına anlasmıstık. Hangi hukuki yola başvuruyorsa başvursun cocukca konusmayalım lütfen zaten satısı yasak , yani bir yere varamaz sonuc olarak.

ByBeytu, ücret iadesi yapıyor musunuz?

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
35 TL için arkadas beni icraya verecekmis hayal dünyasında yasıyoruz evet, siz yasıyorsunuz yani çok belli. Soruyorum acaba neye dayanarak icra yollucaksınız gercekten merak ettim elinizden geleni ardınıza koymayın emin olun hepsi olmasada bir miktarını ödeyecektim yazdıklarınızı gördükten sonra kararım değişti. Yasal yollarla mutluklar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
35 TL için arkadas beni icraya verecekmis hayal dünyasında yasıyoruz evet, siz yasıyorsunuz yani çok belli. Soruyorum acaba neye dayanarak icra yollucaksınız gercekten merak ettim elinizden geleni ardınıza koymayın emin olun hepsi olmasada bir miktarını ödeyecektim yazdıklarınızı gördükten sonra kararım değişti. Yasal yollarla mutluklar.
Karşılıklı atışmalar gereksiz.
Bu konuyu açması sizi kızdırmış olabilir ama bu problemi bir şekilde çözmek zorundasınız.
Elinizi vicdanınıza koyduğunuzda bunun böyle olduğunu biliyorsunuzdur.
Bu durumda konuyu çözümsüz bırakıp sizi uzaklaştırmamızı mı tercih edersiniz yoksa bir çözüm üretecek misiniz ?

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadas bu islemi yasal yoldan halletsin. Elimi vicdanıma koydum ama sırf su kişisel bilgilerin paylasılması canımı sıktı. bu yüzden dolayı ödemek istemiyorum. O bilgilerin kalkması icinde gerekli mercilere basvuruda bulunacağım. beni banlayabilirsiniz. Kolay gelsin

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

İcraya vermek ile icra göndermek farklı şeyler ancak benim yarı yaşımda birinin de bunu anlamasını zaten beklemiyorum. 35 tl için değil 1 tl için bile icra gönderirim ki önemli olan miktar değil, kapına gelindiği anda yaşayacaklarındır. Eğer sana herkes gibi herhangi bir tepki verilmez ve sonuçları yaşatılmazsa, bu şereften yoksun davranışlara devam edeceksin. Ancak kapına polisle birlikte avukat ve icra memurları 35 tl + masrafları tahsil için geldiğinde hayal dünyanın ne kadar küçük ve kara bulutlarla kaplı olduğunu farkedeceksin.

Dava açmak gerekmediğini, yalnızca para yatırma dekontlarıyla haciz işleminin başlatılabileceğini bilemeyecek kadar küçüksün henüz. Anlarsın yakında...

Mantıklı düşünen ve okuyan herkes konuda sonuna kadar haklı olduğumu görmüştür sanıyorum. İlk mesajda da bilgileri verilen Soner Burak Köylüoğlu, yüzsüz, onurdan ve haysiyetten yoksun, kişiliksiz bir dolandırıcıdan başka birşey değil. Özür dileyip paramı iade edeceği yerde daha da batmaktan öteye gidemedi. Dilerdim ki hatasının farkına varıp, o haram lokmaları yemekten geri kalsaydı ama belli ki bu hatasından vazgeçmeyecek. Zehir zıkkım olsun.

Başka söyleyeceğim yok, saygılar herkese. Hayırlı geceler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadas bu islemi yasal yoldan halletsin. Elimi vicdanıma koydum ama sırf su kişisel bilgilerin paylasılması canımı sıktı. bu yüzden dolayı ödemek istemiyorum. O bilgilerin kalkması icinde gerekli mercilere basvuruda bulunacağım. beni banlayabilirsiniz. Kolay gelsin
Gerekli merciler o bilgileri oradan kaldıramaz.
Ben kısaca mahkeme kararı olmadan o bilgilerin oradan kalkmayacağını size bildireyim.
Yani bu işler çocuk oyuncağı değil,dolandırıcıları cümle aleme rezil etme konusunda ise oldukça tecrübeliyiz.

Bilgilerin bu siteden kesinlikle silinmeyeceğini tekrar hatırlatıyorum ve ödeme yapmanızı öneriyorum.
Ödeme yaparsanız konu silinir isminiz burada geçmez.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karşılıklı atışmalar gereksiz.
Bu konuyu açması sizi kızdırmış olabilir ama bu problemi bir şekilde çözmek zorundasınız.
Elinizi vicdanınıza koyduğunuzda bunun böyle olduğunu biliyorsunuzdur.
Bu durumda konuyu çözümsüz bırakıp sizi uzaklaştırmamızı mı tercih edersiniz yoksa bir çözüm üretecek misiniz ?

Daha önce aynı böyle bir olayda, hakkımı bildiğim şekilde avukat vasıtası ile aramaya başlayıp, iyinete yazmamıştım ve davacı olduğum şahıs bu süre zarfında benim gibi 3 kişiyi daha dolandırmıştı. Konuyu açmamın nedeni, başkalarının da benim düştüğüm duruma düşmelerinin önüne geçmek, daha önceki gecikmenin aynısını tekrarlamak istemememdendir. Ben tabiki yine hakkımı arayacağım ama bu arada da bu şahıs başkalarını dolandıramasın. Çünkü iyinette halihazırda onlarca ticaret konusu bulunuyor..

Saygılar

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Madem oyle gerekli islemi yapın iyi aksamlar. Kimseyle tartısamam 35TL icin. Ödemeyide sırf konudaki bilgiler icin yapmıyorum. Ben size profili verdimmi verdim. Bilgileri değiştiren sizsiniz. Neyse iyi aksamlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bu sekildemi korkutuyorsunuz beni. Banlayın rica ediyorum. Gerekli islemi yapın. Ödeyeceğim varsada ödemiyorum bu saatten sonra google indexlemis sorun değil kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5