İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

byethost.com db açmak yardım

omerotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benim alan adım vardı hosting yoktu.byethost.com sitesini önerdiler üye oldum ayarladım herşeyi yaptım.joovili 2.1.2 kuruodum Database Name,Database User Name,Database User Password istedi bunu panel var vista panel ordan ayarlayamadım açıorum database şifre falan ayarlamıyor:S biri yardım edebilir mi çok acil

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm.arkadaşım byethostla neden uğraşıyorsunki bedava ama birgün bir bakmışın siten gitmiş ben birkaçkez aldım ama sonra siteye ulaşamadım.
Not:siteye üye olduktan hemen sonra sana aşağıdaki bilgileri veriyor bunları kurulumda gireceksin

Kontrol Panel bilgilerin
Control panel user name
Control panel Password
Control panel URL

FTP Bilgilerin
FTP user name
FTP password
FTP host name
File system path

MySQL Bilgilerin
MySQL user
MySQL password
MySQL host
MySQL port

reddawn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 adet databese ekleyebiliyorsun , şifren giriş şifrenle aynı oluyor bu yüzden tekrar bir şifre girmiyorsun.

Byethost ücretsiz elbet bir gün gidecek ama :) orda barındırdığım 2 sitem canavar gibi 6 aydır çalışıyor - Çok çok legalparalı olan zkare.net ve klavyehosting.com da 2 sitem vardı malesef onlar gümledi byethost hala çalışıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5