İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

byethost ile dot.tk nasıl bağlanır?

berkxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
byethost'dan host aldım, dot.tk'danda domain bunları şöyle bağladım dot.tk domain forwarding kısmına http://xxx.byethost14.com/ yazdım www.xxx.tk çıkıyor fakat başka bir sayfaya girdiğimde gene aynı asres satırı www.xxx.tk kalıyor yani xxx.tk/sayfa5 olmuyor sayfa http://xxx.byethost14.com/sayfa5 oluyor byethost girdiğimde domaini ekleyemiyorum acaba 24 saat mi geçmesi gerek.
edit:dns eklediğim ns1.byet.org gibi www.xxx.tk yazınca siteye hiç girmiyor.
edit2:biraz beklemek gerekiyormuş galiba add domain diyince kabul etti hosttun içinde xxx.tk diye bir dosya oluştu tekrardan onun içene attım dosyaları
sorun çözüldü konu silinebilir.

tezpa1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dot Tk Uzak Durun

Diktatör bir firmadır. Dünya domain kurallarının tersine ve bağımsız haraket eder.

1 - Domainlerinizin hiti yükselince veya pr değeri artınca bir bahaneyle alıverir.
2 - 100 domaininiz olsa bahaneyle birkaçını değil hepsini alır ve açıklama yapmaz
3 - reg kayıtlarında dot tk geçtiği için (tüm dünya domain firmalarının tersine) dünya kuralları onu bağlamaz.Domainleri alabilir.Zaten bunun için bu şekilde yapılanmıştır
4 - Bayilik filan vermez ihtiyacı yok çünkü hizmet firması değil aksine madur duruma düşürüp zorbalıkla fahiş fiyata domain satan korsan ve diktatör bir sistemdir.
5 - İletişime geçemezsiniz geçseniz bile yalan söylerler, alınan domainlerinizi geri alamazsınız.

Hadi Buyrun Dot Tk dan domain alın arkadaşlar.

Bedava peynir fare kapanında olur.

gurkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diktatör bir firmadır. Dünya domain kurallarının tersine ve bağımsız haraket eder.

1 - Domainlerinizin hiti yükselince veya pr değeri artınca bir bahaneyle alıverir.
2 - 100 domaininiz olsa bahaneyle birkaçını değil hepsini alır ve açıklama yapmaz
3 - reg kayıtlarında dot tk geçtiği için (tüm dünya domain firmalarının tersine) dünya kuralları onu bağlamaz.Domainleri alabilir.Zaten bunun için bu şekilde yapılanmıştır
4 - Bayilik filan vermez ihtiyacı yok çünkü hizmet firması değil aksine madur duruma düşürüp zorbalıkla fahiş fiyata domain satan korsan ve diktatör bir sistemdir.
5 - İletişime geçemezsiniz geçseniz bile yalan söylerler, alınan domainlerinizi geri alamazsınız.

Hadi Buyrun Dot Tk dan domain alın arkadaşlar.

Bedava peynir fare kapanında olur.
bilgilendirme için teşekkürler. Bende niye bedava veriyorlar diyodum :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5