İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BYKAİROS isimli üye tam bir sahtekar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şirince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu üye beni bulup makale yazmamı teklif etti. ödemeyide kendi belirledi. teslim süresi 4 gün olduğu halde 2 günde hepsini teslim ettim. Şimdi ödememi yapmıyor ve hepsinin çalıntı olduğunu söylüyor. Tek kelime bile bir yerden alınmamış hepsi özgün olarak yazılmıştır. Ben 2 yıldır bu işle ilgileniyorum ve 1 makalem bile bu iddia ile geri gönderilmedi. Şimdi başka arkadaşlara 400- 500 milyon vereceğini söyleyerek vaatlerde bulunuyor. kesinlikle inanmayın. ödemeyi yapmadığı için makalelerimi kullanmasını istemiyorum. Elimde kanıtlarım mevcut bu üye ile ilgilenilmesini rica ediyorum. bugün beni kandırabilirsiniz ama ben asla size hakkımı helal etmiyorum. Sahtekarlıkla yapılan ticaretin kimseye faydası olmaz emin olun.

şirince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makalebayi adı altında da iş teklifinde bulunuyor. bu kişinin forumdan uzaklaştırılmasını rica ediyorum.

sercann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şekilde bana da aylık 350 tl teklifinde bulundu. lütfen gereğini yapın.
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5