İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

c# açık Kaynak Proje

enerji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar benim de işim yok. Yapılacak programlar bir an önce belli olursa yardımcı olmaya çalışırım.

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar;

Yeni Projemiz SocketChat

2 pc nin aralarında mesajlaşmalarını saglayan bir sistem. Şu an hatasız bir şekilde çalışmakta.

açık kaynak bir şekilde projemizi İndirmek için: http://www.6ux.net/SocketChat.rar adresinden indirebilirsiniz . Mevcut ip i kendi ipinizi yazarak test edebilirsiniz. programda ilk önce serveri sonra clientleri çalıştırmak lazım. Şu anlık 2 kişilik bir chat uygulaması.

projedeki amaç ;

Türk Kullanıcılarının kendi pcleri üzerinden kurulum derdi olmadan chat server yaratabilmeleri.

Gerek bireysel gerek kurumsal alanlarda kullanılabilmesi.

proje gelişim süreci;

Bundan önceki biribizigözetliyor şu anda amacına ulaşmıştır. exe haline getirilip kullanıcılara sunulacaktır. SocketChat projemiz ; Açık kaynak projemize dahil olan yazılımcıların kod katkılarından sonra exe haline getirilip Türk İnternetine hizmete sunulacaktır.

projenin şu anki görünümü : http://www.6ux.net/socket.JPG

Tüm c# cıları projemize davet ediyoruz.

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
socketchat projesi güncellenmiştir bilginize..

enerji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alkan biribizigozetliyor programında hata veriyor
this.fileSystemWatcher1.Path = "C:\\Documents and Settings\\alkan\\Desktop" satırında
Bunun için alkan yerine
System.Enviorement.Name değerini kullanarak kullanıcının adını alıp ona göre işlem yaparak düzelttim
Birde benimde c# da ufak bişeyler var
Msn avatar görüntüleyici ve not defteri var istersen yollim

Sorunu nasıl çözdüğünü yazar mısın? O kod bana lazım da.

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu programa çok ihtiyacım var link ölmüş yardimci olurmusunuz lütfen

chat uygulaması olan programa ihtiyacim var

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5