İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

C panel /WHM ile ilgili

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;
Sunucumda cpanelin versiyonunu değiştirdim şu anki versiyon
WHM 10.8.0 cPanel 10.8.2-S120
Fedora i686 - WHM X v3.1.0
yanlız reseller centerda Edit Privileges/Nameservers a girip reseller listesine bakınca garip garip yazılar çıkıyor bir hesap şifresi değiştirirken yine aynı şekilde üstüne birde reseller paketinden irc hesabı açarken ip ataması yapmıyor böyle bir sorun yaşayan oldumu acaba veya nasıl çözülür bilgisi olan varsa yardım ederlerse sevinirim. hata mesajı aşağıdaki gibidir

Encountered unkown setting in /var/cpanel/users/benimsitem: HASCGI=1
Encountered unkown setting in /var/cpanel/users/simdizaman: HASCGI=1Encountered unkown setting in /var/cpanel/users/egitim: HASCGI=1

3 tane yazdım ancak yığınla çıkıyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Update Settings'den surum secenegini Stable (Kararli) olarak ayarla ve WHM'den Update et veya SSH'dan /scripts/upcp --force komutuyla tekrar update et. Daha onceki guncellemede herhangi bir olusmus sorunu duzeltir.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncelleme yaptım update configde ayar zaten stabildeydi ama yinede sorunu gideremedim acaba herhangi bir dosyada sorunmu var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5