İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Caesar banlandı mı?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Caesar a özel mesaj gönderemiyorum nedeni nedir?
Banlandı mı?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hangi konuda arkadaşlar. Merak ettim. Çünkü kendisini iyi bilirdim... :(

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bazen çok sivri şeyler yazmasına, beni sinir etmesine rağmen alıştım yorumlarına.
Bazen caesar gelsede şuna bir cevap yapıştırsa diyorum :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gözlerim yaşardı:) Vallaha uzaklaştıra sorun değil de dün bir konu vardı curl ile ilgili ona yazamadım o çıldırttı beni:)

Tekrardan selamlar bu arada

dipnot: bu arada bomba projeler ürettim yakında webmasterlar için süper bir proje planlıyorum. bir nevi türkiyenin sourceforge si geliyor desek fazla atmamış olurum evet evet geliyor.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gözlerim yaşardı:) Vallaha uzaklaştıra sorun değil de dün bir konu vardı curl ile ilgili ona yazamadım o çıldırttı beni:)

dipnot: bu arada bomba projeler ürettim yakında webmasterlar için süper bir proje planlıyorum. bir nevi türkiyenin sourceforge si geliyor desek fazla atmamış olurum evet evet geliyor.

Ne adamsın sen ya :D

Nerdesin be kardeşim yoksun kaybolma bi yere :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

2 dakka boş bırakmaya gelmiyon:p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5

Benim anladığım iyinet senin çok vaktini alıyor. :)
Sana iş verenlerin seni banlatarak daha fazla verim almaları kuvvetle muhtemel.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpogreniyorum'a ilk acıldıgı zamandan sonra girmemiştim az once girdim maşallahı var (;
eger bunları banlandıgın arada yapmıssın arasıra banlanmanı istiyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5