İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Caesar geri geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Forumun eskilerinden Caesar geri geldi.
Sokaklarda yatıyordu,sizin için buldum getirdim. :tili:tili

• Like
Reactions: Eif

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Eskilerden birinin gelmesi güzel bir olay :)
Hoşgelmiş...

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kapanan ttnet irc sunucusunun teknik sorumlusu değil miydi kendisi?

Hoş gelmiş.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ircden tanırım caesarı... hoş gelmişsin kardeşim

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
eskilerin geri geldiğini görmek güzel :) hoşgeldiniz arkadaşlar. eski ortamı anıp sonra çekip gitmezseniz pek güzel olur. zamanla oturacaktır elbet eski hava.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Önceden bi sevgi saygı vardı. Şimdi hiç bir platformda göremiyorum onu. Forumları tamamen bırakmıştım bir tek techturkey.com'a giriyordum oda otomobil sevdamdan:)

Zamanında çok şey paylaştık bir çok kişiye php aşıladık öğrettik ama bunun sonucu ne oldu beklediğimiz ufacık bir teşekkürdü onuda bulamadık.

Tekrardan ne kadar zaman ayırırım bilemem ama PHP konusunda gördüğüm konuları ve sorunları yanıtlamaya calışacağım.

Herkes eski ortamı ister ama o ortamı sağlamanın zor olacağını düşünüyorum. Nesil yenilerin nesli şu an.

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
Önceden bi sevgi saygı vardı. Şimdi hiç bir platformda göremiyorum onu. Forumları tamamen bırakmıştım bir tek techturkey.com'a giriyordum oda otomobil sevdamdan:)

Zamanında çok şey paylaştık bir çok kişiye php aşıladık öğrettik ama bunun sonucu ne oldu beklediğimiz ufacık bir teşekkürdü onuda bulamadık.

Tekrardan ne kadar zaman ayırırım bilemem ama PHP konusunda gördüğüm konuları ve sorunları yanıtlamaya calışacağım.

Herkes eski ortamı ister ama o ortamı sağlamanın zor olacağını düşünüyorum. Nesil yenilerin nesli şu an.

abi konu iyimiş helal :)
icon10.gif
"http://forum.iyinet.com/556971/cevap-yaz.html"

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yeniden hoşgeldin abi. İnşallah hep beraber ölene kadar oluruz bu forumda :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
bir teşekkür eskileri foruma getirecekse eğer, bütün eskilerin konularına teşekkür edebilirim
hoşgeldiniz beyefendi

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hoşgeldin Caesar. Eski ortam tabi ki olmayacaktır. Ancak yeni demekte iyi demek değildir. Bir şekilde ortası bulunacak elbet ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5