İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Caesar) Olgar Verim !!

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Olgar Verim'e ulaşabileceğim telefon numarası veya sitesindeki iletişim adreslerinden farklı kullandığı mail adresi varsa lütfen pm olarak bildirebilirmi. Bazılarımız bilir açmış olduğu webmaster forumunda (wm.web.tr) yarışma düzenlemişti bu yarışmada ortaya konulan ödüller ocak ayı içerisinde dereceye giren arkadaşlara teslim edilecekti ocak ayı içerisinde hiç bir ödeme yapılmadı bunun yanı sıra açmış olduğu webmaster forumunu, kullandığı mail adresleri, kullandığı telefon numarasına kadar hepsi kapandı ben ve diğer madur olan arkadaşlar hiçbi şekilde iletişime geçemiyoruz! en son 2.şahısların ağzı ile şubat 15'de ilgili kişilere ödüller teslim edilecek diye bildirmişti ama ortada ne ödüller nede olgar verim var ve bu iş iyice sıkmaya başladı tanıyan arkadaşlar varsa iletişim bilgilerini rica ediyorum.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olgar verim saklanma artık :)

4 gözle cvp bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5