İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çağ Host Açılışa özel %50 indirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cag Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çağ Host açılmıştır yanlış duymadınız. Açılışa özel 28-39-30 Ocak tarihlerinde tüm web hosting fiyatlarında %50 indirim olacaktır indirim promosyon kodu ile sağlanacaktır . Mevcut paketlerimizin hepsi ingiltere lokasyondur yakında (7 gün) almanya lokasyonlu paketlerimizi de ekliyeceğiz.

Promosyon Kodu : ''acılısaozeltekrarsız''

Paketlerimiz : (İndirim Uygulanmamış Halleri)

Buradan...

Linux 1-İng

350 Mb Alan
3 GB Trafik
Sınırsız alt özellik
1 Domain Host
cPanel - Linux

20 TL

Linux 2-İng

500 Mb Alan
5 GB Trafik
Sınırsız alt özellik
1 Domain Host
cPanel - Linux

30 TL

Linux 3-İng

1 GB Alan
10 GB Trafik
Sınırsız alt özellik
1 Domain Host
cPanel - Linux

40 TL

Linux 4-İng

2 Gb Alan
20 Gb Trafik
Sınırsız alt özellik
1 Domain Host
cPanel - Linux

60 TL

Linux 5-İng

5 Gb Alan
50 Gb Trafik
Sınırsız alt özellik
2 domain host
cPanel - Linux

100 TL

Linux 6-İng

10 Gb Alan
100 Gb Trafik
Sınırsız alt özellik
3 domain host
cPanel - Linux

150 TL

Buradan...

E-mail : [email protected] (msn değildir)

Faaliyet Belgesi : Faaliyet belgesi için e-başvuru yapılmıştır. Gerekli belgeler ise ptt ile malum adrese gönderilmiştir . İsteyenler için gönderdiğimiz belgelerin bir yedeğini aldık fotoğrafını çekip iletebiliriz .

-Joker-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında Eskilere göre fiyat normal. Artık alıştık 5 Liraya 100 Gb alan 500 gb trafikli host almaya nerdeyse :alkış::uyku:

P

pozitif06

Misafir
malesef kampanyalı teklifleriniz bile cazip müşteri çekebilecek fiyatlar değil... (şahsen :hihi:)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
bende dedim pahalı diye ama arkadaş bana "senin sunduğun kaliteyle benimki birmi" diyerek devam etti. satsın bakalım satabiliyosa. :)

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fiyatlara isim tescil gibi güvenilir firmadan almak varken kim çağ hostu bulupta alır ? bide indirimde indirim olmasa nolcak :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben şahsen 500 mb alan 10GB trafikli hostingi 20 liraya kuLLanıyorum 2 yıldır tek bir kez kesinti yaşamadım :)

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Evet Harbiden çok pahalı paketler birde dikkatimi çeken bir nokta var..Web tasarım Yapılr filan yazmışsınız ama sizin sitenin hepsi yamuk ? önce kendinizi düzeltin bence..

Cag Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında fiyatlarımız gayet uygun ancak yakında aynı fiyata host alan ve trafiklerini yükseltmeye planlıyoruz...

Cag Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web sitemiz internet exproler ve mozilla için uygundur hangi taryıcıyı kullanıyorsunuz acaba ?

Ayrıca o listedeki fiyatlar promosyon uygulanmamış fiyayatlardı ...

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
ben sana diyorum demi kimse almaz. şimdiye kadar alan çıktımı bilmiyorum ama bence biran önce fiyatları azalt duyulduktan sonra yükseltebilirsin.

Cag Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana diyorum demi kimse almaz. şimdiye kadar alan çıktımı bilmiyorum ama bence biran önce fiyatları azalt duyulduktan sonra yükseltebilirsin.

Teşekkürler ama tavsiyene ihtiyacım yok satışlar normal seyrinde gidiyor zaten ama gelen yorumlar dolayısıyla paketlerimizin özelliklerini 2 katına çıkartacağım

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güvenilir (üyelik = 28 Ocak 2011 - 11 Mesaj) ve uygun fiyatlara hizmet sağlayan birisi (!)

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%50 dersen düşünürüm %10 dersen tamam derim :) normalde ne kadar varmı bu işleri sürekli yapan bir arkadaş merak ettim doğrusu pm atarsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5