İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cAgAbA'nın takip listesi

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
fayda.org boşta... faydalı bir domain olarak değerlendiriyorum

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
hayırlı olsun umutsuz...

fayda org da r10 da değerlendirme bölümünde. o da alınmış, demek ki domain seçimlerimiz biraz düzelmeye başlamış. bu da benim için iyi bir haber.

bugün de sanalkadin.com düştü.

mutlukadin nokta com ile birlikte alım listemdeydi ama godaddy'nin bir güzelliği ile mutlukadını yanlışlıkla 5 yıllık regleyince sanalkadını bırakmak zorunda kaldık.

ikinci adayımız arasa.net

değerlendirilebilir domainler olarak görüyorum

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
3 uzantısı ile birlikte org.tr uzantısı dolu olan, 2000 kayıtlı toraks.com düştü. net uzantısı 99 kayıtlı, org da eski... doğru girişimi yapabilecek bağlantı sahipleri için iyi bir yatırım olabilir diye düşündüm.

yakın zamanda düşenlerden buhayat, evcilevcil, supersaf ve destanbul (istanbul çağrışımı nedeniyle) com uzantılarıyla ilgimi çekti.

değerlendirmek isteyene hayırlı olsun

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
oyunum.org düştü.

dolu uzantıları: com, net, info, biz, us, eu, de, tk alım listemdeydi ama başka bir org uzantılı domain öne çıktı.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
haberguncel.net, veyis.net, haberscripti.net ve e-futbolcu ve futbolog.com son birkaç günde düşen takip ettiğim domanler.

ŞU mesajda bırakmak zorunda kaldığımı yazdığım sanalkadın domainini kimse almayınca ben kendim aldım. bu başlıktakilerden de büyük ihtimalle futbolog'u ilk düzgün ödemenin ertesinde kaydedeceğim.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
fitik.org düştü.

çevremde de pek çok insanın başına bela olan bu rahatsızlık, bağlantılı aramalarla beraber 100-150 bin aranma hacmine sahip. alan olursa şimdiden hayırlı olsun

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Domainlerini takip ediyorum, çok güzel domainler buluyorsun.

Domain isteğim olacaktı sizden. Örnek verirsem ;
.com olmasına özellikle dikkat ediyorum ama diğer uzantılarda olabilir.
örnek; bakterim.com
fizy.com
okunuşu güzel, kısa ve anlamlı Blog domaini lazım bana. Bulursan Pmle ulaşırsan çok severinirim şimdiden teşekkürler.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Domain isteğim olacaktı sizden. Örnek verirsem ;
.com olmasına özellikle dikkat ediyorum ama diğer uzantılarda olabilir.
örnek; bakterim.com
fizy.com
okunuşu güzel, kısa ve anlamlı Blog domaini lazım bana. Bulursan Pmle ulaşırsan çok severinirim şimdiden teşekkürler.

ben günlük olarak takip ettiğimden ve herhangi bir program kullanmadığımdan bugün isteğinle ilgili bir liste koyabilmem mümkün görünmüyor.

düşmüş, düşen, düşecek güzel jeneriklerden birisi işini görebilir gibi geliyor ama elimde önerebileceğim boş bir domain yok. Bir başka nokta ise blog kelimesinin arkasına ekleyebileceğin iki harfle oluşturabileceğin isimler ki yakın zamanda düştüğünü hatırladığım blogiu.com buna örnek. şu anda boşta bu da işini görebilir.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
hayırdır artık konuyla ilgilenmiyor musunuz? 14 sayfanız tamamına baktım ve güzel domainler buldum. hergün olmasa da arada yine bu şekilde güzel domainler bulursanız ekleyin lütfen. eminim bir çok kişi konuyu takip ediyordur ve eklediğiniz domainler işine yarayacaktır.

elimizden geldikçe boşa düşen güzel domainleri paylaşıyoruz. boşta domain paylaşmak kolay aslında. hergün binlerce domain düşüyor ve gerçekten işe yaramayacak, kendim para verip almayacağım domainleri eklememeye çalışıyorum, problem olsa olsa budur.

yine de teşekkürler. sağolsun mod arkadaşların hoşgörüleriyle üst üste mesajlar yazsam da bir sıkıntı yaşamadığım bu başlıkta ara sıra da olsa farklı bir ses duymak da güzel.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
@rasit-tosun: yanlış anlaşılma yok. ben anlatamadım galiba; bu başlığa genelde kimse yorum yazmaz, domainleri beğenen kaydeder, haberimiz bile olmaz.

başlıkla ilgilenmiyor değilim ama bu aralar domainleri çok fazla takip edemiyorum. burası aynı zamanda benim domain rezervlerimden bir tanesini oluşturuyor. godaddy 1.17 kaydı vesilesiyle bu başlıktan bu aralar ilgilendiğim alanlarla ilgili domain kaydedeyim dedim maaşallah neredeyse doğru düzgün domain kalmamış hemen hemen hepsi kaydedilmiş.

oldukça, fırsat buldukça başlığa benim değerli bulduğum domainleri yazmaya devam edeceğim.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
şifalı bitkiler, organik besinlerle tedavi, detoks vs. domaini arayanlar için e-sifalibitki ve organiksifa domainleri com uzantıları bugün itibariyle boşta.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
türkçe ve özgün yazı yazabilecekler için -bence- ideal blog domaini cumleler.com 2 gün önce düştü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5