İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cAgAbA'nın takip listesi

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
cAgAbA dün akşam keman.org düştü, öğlene kadar kimse almadı, öğleden sonra kayıt edildi. (ben değilim)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
ilk 4 harfimiz hayırlı olsun cqvy.com boşta alana hayırlı olsun

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
amar.us düştü... çok dilli, çok anlamlı, boşta uzantısı neredeyse olmayan bir domain... alana hayırlı olsun

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Anlamı Nedir Acaba

amar.com.au'dan kabaca alıntılıyorum..

ispanyolcada aşk (gerçi amor gibi geliyor bana ama şarkılar türküler vs var amar'lı), hinduca da sonsuzluk, arapçada ay (zaman birimi olanı değil), burmese burma diliyse güçlü, inuit yerlileri kimse onlarda da kurt anlamındaymış...

çok amaçlı da kullanılabiliyor mesela bunları aldığımız site butik moda tasarım satış işleri yapıyor gibi...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
ilik gibi domain iliq.net ve kayserililerin sitesi mantin.net, ve taş gibi jenerik saat.us (daha iyisini bulamazsınız. godaddy'de 2 küsür dolar alın koyun kenara) ve vcvc hastasıyım diyenlere avev.net düştü...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
habercinet
sadedizi
arabaalsak
oyunrekor
haberses
seckinhaber

com uzantılarıyla el ele veri düştüler. hac1 de com olarak düştü ama onu ben aldım :D

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
wapoyun.com... net i dolu
rejimler.com diyet sitesi olarak kullanmak mümkün diyet bulmak zor. "rejim"in 33 bin "rejimler"in 1600 aylık araması var
ucuztatilnet.com "ucuz tatil" in 90 bin civarı, "en ucuz tatil'in 12 bin araması var aylık yine de kontrol edilmeli, bağlantılı aramalarla beraber 150 bini bulur.

superoyuncak ve supervidyo da com uzantılarıyla düştü ama yine ben aldım :)

Fomoco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oyun olarak bugün bunlarda düşecekti alındımı kontrol etmedim
oyunstudyo.com
net-oyun.net
oyungrup.com
oyungrup.net
oyunlarim3.com
tr-oyun.com
vip-oyun.com

Ayrıca superoyuncak.net te bu gün düşecekti :) bilgilendirmek istedim...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
superoyuncak com, net org el ele verip düştüler, aslan payı benim oldu. tr-oyuna anında görüntü yaptılar takipteydik, vipoyunun tiresizi olunca insan tenezzül etmiyor :) diğerleri de bana uymadı.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
yok tabii... basit kontrol savespell'den yapılabilir. türkçe bölümü var girip expiring kısmından türkçe düşecek domainleri görebilirsiniz. ben pool.com'dan düşecekler listesini alır o listeden takip ederim şimdiye kadar bulabildiğim en sağlıklı ama en zahmetli yol da bu... dezavantajı binlerce domaini kontrol etmenizin mümkün olmaması, öyle olunca da seçtiğiniz kelimeler üzerinden tarama yapıyorsunuz, küçük tesadüfler, ekstralar da zaman zaman size gülümseyebiliyor... ŞU site sadece com ve net düşecekler listesinini bir kısmını verir, ertesi gün için bakmakta her zaman fayda vardır. ben alıcıysam bakarım.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
teşekkür ettim. Ben de pool.com ve snapnamesden bakıyorumda denk gelmiyor :)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
hafif bir kefalettin durumu olmuş benim için... bu saatte normal ama..

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
takip ettiklerimden dizisehri.com, fulloyun.org ve bahcebakim.com (bu aralar bahçe bakımı yapan arkadaşlar sayesinde ilgi alanımıza girdi) düştü... çok parlak sayılmazlar sadece iş yapacak olanlar için de diyebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5