İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cahveciden Veda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu gune kadar hepinize yardımcı olmaya calıstım ve kırmamaya özen gösterdim fakat buraya kadar mıs kendini bilmez bir kac kişi huzurumu kacırdı ve forumu bırakmaya karar verdim benim felsefem bir insan onuru ve gururu için yasar ve bunları korumalıdır daha öncede ayrılacaktım ama engellediler aranızdan cogu ile dost oldum arkadaslıkları için herkeze cok tesekkur ederim. Hakkım olanlara hakkım helal olsun.

Hakkınızı sizde helal edin saglıcakla kalın

P

php12.com

Misafir
Haklısın . Bir damla mürekkep bir bardak suyu bulandırıyor. Bu herzaman böyle oluyor. Bir çakal bütün ortamın huzurunu kaçırıyor. Yolun açık olsun.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakmaz bırakmaz ;)
benim adım onursa oda burayı bırakmaz
demi cahveci :d

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayrılman çok yanlış olur, ben foruma ilk girdiğimde bilmediğim sorulara cevap ararken birçok arkadaş yardımcı oldu ve şimdi bakıyorum da ,özelikle foruma yeni katılan çok bilmiş bazı arkadaşlar sadece eleştirmek için forumda bulunuyor, hakaret aşağalama herşey var, ama artık yeter eğer bir konu hakkında faydalı bir bilginiz yoksa ve sadece ortamı germek için önyargı ile mesaj atıyorsanız atmayın kardeşim ,sadece okuyun ve düşünceniz size kalsın, kapayın artık çenenizi ,sizin gibiler yüzünden millet foruma yazmaya korkar oldu.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkadaslar ama cok direndim yaprak dökümüne hangi dostlarımız ayrıldı gitti aramızdan bende ayrılıyorum msn imi isteyen alsın silecem cunku ayrılırken

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Cahveci.. Biliyorsundur bu forumda herkes birbirini karalama peşinde.. Bir açığını görsekde onu rezil etsek ne güzel olur düşüncesinde insanlar.. Ee Türkiyenin gelişememesininde baş sebebi de bu.. Bir konuda önder olanı hemen aşağı çekiyorlar.. Senle pek munasebetimiz olmadı ama yazdığın mesajlardan iyi niyetli bir insan olduğun kanaat`ına vardım.. Sence bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmak ne kadar doğru ? Sen git öteki gitsin.. Alem kendini bilmezlere kalsın.. Bence gitmek yerine kalarak (yeni projelerinle)bu tip insanlara en iyi cevabı verirsin.Onların burada yeri yok(Bence)..Gitsen de kalsan da sağlıcakla kal ..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni projeleri kendini riske atıp yapmaya calısıyorsun ve kimin için ugrasıyorsun değerinin bilinmediği yerde kalmıcaksın ama hepiniz saolun burda ayrılmam demek görüşmicez demek değil msn de cogunuz kayıtlısınız her zaman yanınızdayıms

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gitme ya hocam.bende diğer forumu bıraktım burada takılırım dedim burada da tanıdıklar gidiyor.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereye yaw daha karpuz kesecektik :D

şaka bir yana çok saçma olur gitmen, takmayacaksın kimseyi bu devirde ;) sanırım telefonda şifre olayı yüzünden asabın bozuldu, salla gitsin isteyen yapar o işi istemeyen yapmaz profesyonel olmak lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5