İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Calişacağim GüveniLir Firima Arıyorum..

TRGuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Günün Bir Cok Saati Internet'deyim ve kendime Calişacağim Bir Firima Arıyorum ilgi alanlarim aşşağidadir;

IRCd Kurulum | Her TürLü Edit vs.
Eggdrop Kurulum | Her TürLü Edit vs.
Anope Services | IRCservices vs. | Her Türlü Edit.
Radyo Kurulumu..

ve bir IRCd Sunucusunda gerekli ne varsa yapabilirim internetde gecirdiğim vakitimi boşa gecirmek istemiyorum değerlendirmek istiyorum kisacasi güvenilir taninmiş bir firimada calişmak istiyorum bu calişma şekli kısa bir süre olmayacaktir uzun yillar beraber calişabiliriz.

eğerki Firimasinda IRCd Bölümüne IRCdestek Arayan arkadas(lar) var ise lütfen p.m ile yada baslik altından iletişim kursunlar..

DipNot; Yaptıgım emeğin karsiliği olarak ücreetli calişmak istiyorum. günde 10-12 saatden fazla online sürem vardir. geceleri full time online'm uyudugum zamanı saymassak geri kalan zaman zarfi icerisinde INT. deyim.

Saygılarimla..

lütfen ciddi olanlar irtibat kursunlar. elinde 5 ip'li reseller olan birisiyle calişmak istemem.

TRGuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklifiniz Değerlendirilecektir, Baska Tekliflerede Aciğimdir.

TRGuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu günceldir. arayişlarim devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5