İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışan Sayfa Beğendirme Hilesi Buyrun.

SiNCaP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linke Tıklayıp Reklamı Geç Site Karşınızda Keyifli Beğeniler..
1.İncı Uygulama; İlk Olarak Siteye Girin Abone Olun Sonra Gett Acess Token Diyin İzin Ver Diyin Karşınıza Çıkan Linki Sonuna Kadar Kopyalayın Sonra 1 İnci Satira Sayfa İD Si Varsa Kullanıcı Adı İkinci Satira Kopyaladağımız Link Bekleyin Yüklensin Yüklendikten Sonra Sağ Alta Sayfa İsminiz Yazar Use Our Supper Liker Flooder Yazar Site Bende İngilizce Olduğu İçin Böle Diyor Saten Yeşil Renkle Yazdığı İçin Anlarsınız Tıklayın Karşınıza Birşey Gelicek Sayfa İD`sini Yapıştırın Varsa Kullanıcı Adı Flood Up Diyin Ve Arkanıza Yaslanıp Beğeniyi Seyredin

2.İnci Uygulama Linke Tıklayıp Reklamı Geç Site Karşınızda Keyifli Beğeniler..

İlk Olarak Siteye Girin Sonra Gett Acess Token Diyin İzin Ver Diyin Karşınıza Çıkan Linki Sonuna Kadar Kopyalayın Sonra 1 İnci Satira Sayfa İD Si Varsa Kullanıcı Adı İkinci Satira Kopyaladağımız Link Bekleyin Yüklensin Yüklendikten Sonra Sağ Alta Sayfa İsminiz Yazar Use Our Supper Liker Flooder Yazar Tıklayın Karşınıza Birşey Gelicek Sayfa İD`sini Yapıştırın Varsa Kullanıcı Adı Flood Up Diyin Ve Arkanıza Yaslanıp Beğeniyi Seyredin

3.Üncü Uygulama; Linke Tıklayıp Reklamı Geç Diyiniz Site Karşınızda Keyifli Beğeniler..
İlk Olarak Siteye Girin Üye Çekimi Yazan Yere Kendi Sayfanınız Linkini Yapıştırın Göndere Tıklayın Karşınıza 2 Dakika İçersinde Üye Çekiminiz Başlıyacaktır Gelir 2 Dakika Sonra Başlar
Dipnot;Günde Sadece 1 Kere Yapabilirsiniz.

4.Üncü Uygulama; Linke Tıklayıp Reklamı Geç Site Karşınızda Keyifli Yorumlar..
İlk Olarak Siteye Girin Türkçe Dil Seçeneğini Seçin Yorum Attırmaya Tıklayın Kullanıcı adına faceliker şifreye demo yazip giriş yapın Limit,Durum Linki,Kimler Yorum Yapsın,Yapacağınız yorum, yerlerini doldururak yorumları yap başlatın.
Videolu Anlatım;

5.İnci Uygulama Linke Tıklayıp Reklamı Geç Diyiniz arkadaşlar bu uygulamayı çoğu kişi bilir eskiden baya bir tutmuştu sonra kapandılar şimdi tekrar aktif ve daha kullanışlı linkı açtıktan sonra 2 seçenek olucak giriş yap dediğinize uygulamadan sadece para kazanırsınız yayınverenden facebook sayfalarınızı beğendirebilirsiniz şuan 0,01 dolara koysaniz bile beğenilir doları sayfa beğenerek kazanacaksınız.
Keyifli Beğeniler

Keyifli Forumlar

Yararım Dokunduysa Ne Mutlu Bana Bir Teşşekürü Eksik Görmeyin

SiNCaP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer Uygulamaları Çalıştıramıyan Arkadaşlar İçin 3 Üncü Uygulama Eklendi Çalıştırması Çok Rahat Ve Kolay

3 Üncü Uygulama Eklenmiştir ///////

Keyifli Beğeniler.

Positive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 üncü uygulamayı ekledigin için teşşekürler

efokon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süpersin 3. uygulama çalışıyor eywallah çok saol kardeş

muratsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunlar geciçi şeyler bence niye bu kadar kasıyonuz ki

Nightmare39

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullnmadığım bir sayfa üzerinde deneme yapıyorum bakalım :)

Teşekkürler paylaşım için.

-------------------------------------------------------

10 beğeni vardı şu an rakam 34 yaklaşık yarım saatte oldu :)

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık sayfa beğenisi yapılmıyor galiba ask.fm çıkıyor

CeyOooo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasada dolaşan birçok hile türleri gösterselerde bu hilenin çalıştığını temin ederim kardeşim çok teşekkürler çok işime yaradı 8 beğenim olan sayfam bir günlük üye çekiminde 45 e ulaştı yeniden teşekkürler

- - - -Güncellendi - - - - - -

kardeşim bu sorunu bende yaşadım 2. girişimde siteyi bulamadı bu durum karşısında modeme res çektim ve uygulama olan linke birkaç kez tıkladım 5 tane falan sekme açılınca biri açılıyor
...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5