İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışma arkadaşları arıyoruz V.II

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ) Php diline ve Mysql'a aşina, Programlama mantığını oturtturmuş , hızlı düşünüp karar alabilen ve bu kararları uygulayabilen , en önemlisi takım çalışması deneyimi olan 3 arkadaşa ihtiyacımız var.

2 ) üstte yazan Php bilen arkadaşların bilgisinin %50 sine sahip Html kodunu normal text editörde yazabilen , kendisine verilen sayfa taslaklarını resimden doğru Html koduna çevirebilen bir çalışma arkadaşı gerekmektedir.

3 ) Photoshop konusunda deneyimli + flash konusunda deneyimli (gerek grafik olarak gerek ActionScript konusunda) çalışma arkadaşı gerekmektedir.

Tüm sosyal haklar mevcuttur.
Çalışma yeri istanbul avrupa yakasıdır.

Not : Freelance çalışan arkadaş yada başka bir firma ile çalışmak istemiyoruz sadece bünyemizde çalışacak olan çalışma arkadaşları arıyoruz

çalışma örnekleriniz ile birlikte CV lerinizi
cvgonder [at] maskproduction.com adresine gönderirseniz seviniriz.
Mailin ulaşmadığını düşünüyorsanız PM ile bildiriniz

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhaba,
CMYLMZ, çok takdir ettiğim ve başarılı bir iş verendir. Firma olarak çok güzel projeler gerçekleştiriyorlar.

Bu yazdığın 3 maddedeki özellikleri 1 kişi mi taşıycak? Yoksa PHP ile sıkı fıkı olması kâfi midir? Bence biraz yanlış anlaşıldı ve millet ürktü :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası 2. maddedeki php bilgisi sadece php yazıcak olan arkadaşlara kolaylık olsun adına yazılmıştır.

3. madde deki korkulacak şey php degil actionscript olmasın sakın ?

o kadar iş arıyorum diyen arkadaşa denk geliyorum ama henüz bir başvuru olmaması da cidden düşündürücü..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
PHP konusunda deneyimli, ancak Flash ve AS konusunda sıfır olan adamlar biliyorum. O biraz sıkıntı yaratabilir eleman konusunda..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yahu herkes kendi işini yapıcak

bu adımların hepsi ayrı birer birim.

Php bilen adam ne yapsın AS yi onu flash bilen adam yapıcak yani 3. madde deki arkadaşın php bilmesi gerekmio

Özü şu :

- Php bilen 3 arkadaş

- Resmi Html diline çevirebilen 1 arkadaş

- Flash ve PS bilen 1 arkadaş

aramaktayız

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
açıkçası 2. maddedeki php bilgisi sadece php yazıcak olan arkadaşlara kolaylık olsun adına yazılmıştır.

3. madde deki korkulacak şey php degil actionscript olmasın sakın ?

o kadar iş arıyorum diyen arkadaşa denk geliyorum ama henüz bir başvuru olmaması da cidden düşündürücü..
burada demiştim,beklenen an geldi kendilerini bekliyoruz :)

ysbostan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ) Php diline ve Mysql'a aşina, Programlama mantığını oturtturmuş , hızlı düşünüp karar alabilen ve bu kararları uygulayabilen , en önemlisi takım çalışması deneyimi olan 3 arkadaşa ihtiyacımız var.

2 ) üstte yazan Php bilen arkadaşların bilgisinin %50 sine sahip Html kodunu normal text editörde yazabilen , kendisine verilen sayfa taslaklarını resimden doğru Css+Html koduna çevirebilen bir çalışma arkadaşı gerekmektedir.

Anlik ileti icin ..[edit].

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

yani ?? ne alaka olduğunuda yazsaydınız keşke ?

ve birşey daha

"Not : Freelance çalışan arkadaş yada başka bir firma ile çalışmak istemiyoruz sadece bünyemizde çalışacak olan çalışma arkadaşları arıyoruz

çalışma örnekleriniz ile birlikte CV lerinizi ....." kısmını okusaydınız..

ysbostan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu guzel cevabinizdan sonra beraber calisamayacagimiz kanaatina vardim.
Kolay gelsin.Iyi calismalar.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu guzel cevabinizdan sonra beraber calisamayacagimiz kanaatina vardim.
Kolay gelsin.Iyi calismalar.

Cevabımda herhangi bir hata görmüyorum.
en üstte ÇOK NET olarak isteklerimizi belirttim.
ve sadece o şartlar altında çalışacak arkadaşlarımız ile çalışmak istediğimizi de belirttim.

belirtilen şartların arasında "CV göndermek" var iken bir iletişim linki vermek nasıl bir üslup yada nasıl bir mantıktır anlamış degilim.

Akabinde de "beraber calisamayacagimiz " kararını nasıl verdiginize hayretler içerisinde bakmaktayım.

Kusura bakmayın CV hazırlamadım ama şu şekilde görüşebilirmiyiz ? şeklinde bir Özel mesaj atmak o kadarmı zordu da "yavuz hırsız evsahibini bastırır" modunda hasbihal etmeye çalışmışsınız ?

iyiki "beraber calisamayacagimiz " kararına varmışsınız
bir de çalışsaydık halimiz niceolurdu ?

ysbostan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)
iletisime gecseydiniz zaten birseyleri gorusecektik.
Her neyse siz de kendinizce haklisiniz kusura bakmayin.
Ins. hayirli personeller edinirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5