İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çalışmaya eleştirilerinizi bekliyorum

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ixix6ka.jpg

Tanıdık bırşeylerı karaladım reklam olmasın dıye headerdekı sıte ısmını kaldırdım.
Alıcı gözüyle bakma yetenegımı kaybettıgımden ;
Sunum - Kullanılabılırlık ve görsellik olarak kriterlerde incelemenizi diliyorum.
Şimdiden her türlü eleştiriniz için teşekkürler.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilk dikkatimi çeken sağ üst köşeden 2.kız o ne kürdan gibi, ben olsam bidaha uğramam o kızı gördükten sonra.

Bu konuda ciddiyim bak.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın türk erkegi balık etlilerden hoşlanır png si duruyor ise hemen biraz yedirelim onu

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bnm gözüme hitap etti kürdan gözüme çarpmamıştı ama dikkat edince bende tek problem onu gördm...

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam tasarımı eleştirin demiş dierk görğnmeyen bi kız resimini eleştirdiniz :d

bence hoş o kızda hoş :d

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Resimden anladigim kadari ile site arkadaslik sitesi.
Bir sitenin icerigi ne ise, o icerik en gorunur, en merkezi yere konmalidir.
Bu tasarimda arama bolumu pembe bar icine gomulmus ve on plana cikarilmamis, onun yerine sitede kac kisi online vb.. bilgiler sitenin merkezine yerlestirilmis.
Arama kismi yatay pembe alandan cikartilip, kac kisi online vb... bilgilerin oldugu kisma <select> taglari parcalanarak dikey sekilde yerlestirilmelidir diye dusunuyorum...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla arkadaşlar doğru şeyler demiş, ben bilgi alanımda konuşayım. O menülerin olduğu ; kim online , ekleme talebi var v.s. gibi yerlerin tam yanına tekli google kodunu mutlaka koy süper yerleşim :D hitine göre % 70 tıklama alırsın bence :)

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fakat bu sayfanın gosterılmesı ıcın login olmak gerekıyor sıteye google ile çalışmadım , sorun cıkartırmı ?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sorun çıkmaz bahsedilen yere renkleri uyumlu google reklamını yerleştir beceriksiz acemi dediyse bildiği vardır :D

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski tasarım ne kadar iğrençmiş bu arada : )
en son hali : www.askixiri.com
bu arada beceriksiz_acemi dedıgın reklamın lokasyonunu tam olarak anlamadım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
o kız hala duruyo :p dursun zaten zayıf kızlar daha çekiçi oluyo:D

Sitenin yeni hali daha güzel bence ancak dışardan bir kullanıcı gözüyle yazı renklerinin ve sitilinin çok göze battığını söyliyebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5