İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çalıştığın kadar kazan sistemi ORTAKLIK

sakelife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Arkadaşlar boşta duran bir blogum var ilgilenemiyorum 1k hiti var günlük olarak ortalama günde 1$ adsense yapıyor tamamen özgün bir blog daha önce satma kararı almıştım fakat eğer kendime iyi ortaklar bulabilirsem blogumu satmama gerek kalmıcak.

öncelikle sistem wordpressin bir eklentisi sayesinde çalışacak.her yazar eklediği konularda kendi adsense reklamı görünecek.yani bana değil kendinize çalışmış oluyorsunuz.konu içi 2 adet reklam size ait geri kalan tüm reklamlar bana aittir.

özgün kaliteli hit getirecek wordpress yazarları arıyorum. :O

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Adsense değilde her yazıda 300*300 plusforum.org reklamı yaparım webegitim donanım veya yazılımsal haberler internetten haberler yazarım tabi bana özgü ....pm alabilirmiyim

sakelife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense reklamı olması şart değil istediğiniz her türden reklam paylaşabilirsiniz 2 adet olmak şartıyla pm atıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5