İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CallCenter da işe başliyorum Arkadaşlar Önerileriniz sizce iyimi ?

Murat151

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bugün iş başvrusuna gittim Callcenter olarak işe başliyorum

telefonda satiş yapicam uydunet ve smile biri adsl satişi

sizce nasil bu iş tavsiye edermisiniz. ?

bilgisayar başindan telefon ile görüşme yapilcak listedeki müşteriler arancak

600TL aylik net maaş ve öğle yemeği verilcek kota vs yok

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bana veya benzeri birine ras gelmede :D Sağdan soldan okuduğuma göre o tarz işler çok yorucu ve yıpratıcı olabiliyormuş.Maaşıda az vermişler.Ama hiç çalışmamaktan iyidir.

T

trgy

Misafir
İş, iştir. mathi'nin dediği gibi hiç çalışmamak boş durmaktan iyidir. :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayırlı olsun kardeşim ama çok yorucu bi iş haberin olsun. Bi dönem çalışmıştım benzer bi işte... Karşına çeşit çeşit insanlar çıkıyo ne tepkiyle karşılaşacağın muamma.Fiziki değil de kafa olarak çok yorucu...

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam Allah kolaylık versin zor bir iş gibi görünüyor ama kış günü iyidir:))) sıcak koltuğunda otur gevezelik yap ne olacak :p

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
bu işkolunda çalışanlar periyodik psikiyatrik terapiye muhtaçtır, dengeli olmayı unut... günün birinde, bir müşteriyle konuşurken söylediğin yalanın bininin bir para olduğunu farkettiğin anda artık ayrılma vaktin gelmiştir bunu unutma. çünkü o farkedebilme eşiğine gelmen için de bir süre geçmesi gerekir.

yine de iş alemine başlangıç mesleklerinden birisidir. "insanlara yardımcı oluyorum" tribine girme, "takım lideri olurum, süpervayzır olurum, aslan gibi kral olurum" diye kendini kandırma. fazla da kasmadan ortalamayı tuttur. ufak ufak da iş aramaya devam et...

hayırlı olsun

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hayırlı olsun. tecrübe ve referans kazandıktan sonra daha iyi işler bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5