İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çanakkale 116a Jandarma Eğitim Tugayına Gidiyorum son 3 gunum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çanakkale 116a Jandarma Eğitim Tugayına Gidiyorum son 3 gunum.
cok guzel gunler yasadım sızınle cok eglendım cok sınırlendım ama guzel gunlerım gectı buradakı arkadaslarımla hepiniz hakkınızı helal edın bana artık asker sayılırım son 3 gunum var hakkım kımseye gecmesın ıstemıyorum hakkı kalanlarda bana burdan yazsın odeyım ne varsa
hepiniz selametle kalın
Saygılar...
Murat KURUL

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çanakkaleye bu gün bir arkadasın gitti yolunuz acık olsun Hayırlı teskereler simdiden

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlı teskereler murat abi.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benı destekledıgınız ıcın saolun yazlık bolgelerde yasayanlar yakında haber beklesın turızm jandarması olarak yanınıza gelecegım
:D

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hayırlı teskereler mk++

Rahat bir askerlik geçirmen temennisi ile..

Allaha emanet ol...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tum destekcılerıme tanıdıklarıma dostlarıma bana moral verdıklerı ıcın tesekkur ederım

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çanakkale güzel yer en azından terörö tehlikesi yok. Eğerki oradaki hapishanede askerlik yapacaksan biraz sıkı tutarlar. Cep telefonu falan askerlik bitene kadar kullanamzsın :) Adamlar facebook'a resim ekleyen erleri tespit etmiş geçen hafta...

Çanakkale merkezde sahildeki barlar mevkisine girme askerken, uyarmazlar başta ama inzibat yakalarsa 3 gün ceza alır hapis yatarsın. Hapishanede fotoğraf çektirme, tuvaletler ve banyo biraz pis diğer askeri birliklere göre. Ama bozma moralini, acemilik bitince daha iyi bir yere sallayacaklar seni. 600-700 kişi var. 80-90 tanesi kısa dönem olur. Merkezde belediye çarşısı var içi internet cafe dolu ordan çıkmazsın hafta sonu izinlerinde. Kargo şirketlerini birliğe sokmuyorlar, Yurtiçi kargo Truva şubesinden elden teslim kargo göndersinler.

Tabi bu anlattıklarım hep hapishanede yaparsan. İnternette yazana bakma, orada ilk gün nerde yapacağını söylüyorlar.

Hayırlı tezkereler...

Edit: Birde not, yemin töreninden sonra 2 gün dışarda izin almak istiyorsan evli kardeş yada anne baba isitiyorlar yoksa asla çıkarmıyorlar. Bir hafta öncesinden otel rezervasyonu yapsın ailen.

Edit 2: Moral bozmayayımda yukarda yazmışsın ya 116. birliğe gidenlerin yarısından fazlası hapishanede yapar Çanakkalede. Turizm bölgelerine göndermiyorlar.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yazdıkların ıcın tesekkur ederım ben sofor adayıyım 5 yıllık tanınmıs bır otelde resepsiyon mudurlugum var + mcp yım bilgisayar prg. bıtırdım ısletme hazırlıktayım acemlıkte katlancaz ama belgelerımı yanında getırecegım ınsallah dıyorum sadece meslek secımlerınde yırtarım yarı yanı bugun saat 12 de teslım oluyorum tum arkadaslarıma sımdıden ılgılendıklerı ıcın tesekkur ederım.
Kalın saglıcakla 35 gun cabuk gecer ınsallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5