İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çanakkale Geçilmedi Diye Övünmeyin Geçildi..!

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar benim maile gelen bir sunuyu sizlerle de paylaşmak istiyorum...Biraz düzenleme yaptım film gibi oldurmaya çalıştım...FİLMİ TAM EKRAN İZLEYİN VE UZUN YAZILARDA PAUSE YAPARAK İZLERSENİZ DAHA ANLAŞILIR OLACAKTIR...

http://www.youtube.com/watch?v=X_x35OWNwi4

Ayrıca resimleri de www.sagirodadizisi.org/canakkale/ bu sayfadan bulabilirsiniz tek tek upload edemedim bende sayfa hazırlayıp sundum...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Diskoya eğlenmeye gelip köpük partisine katılan turistler ve gece kulubüne gidip eğlenen gençler mi geçti Çanakkale yi anlayamadım tam? bu konular benim için önemli değilse ben şimdi Türklüğümle ve Şehitlerimizle gurur duyamayacak mıyım merek ettim?

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok saçma bir video...Zamanında atalarımız bizim için şehit oldu bu doğru..Peki ne yapalım şimdi ?
Ülkemize turist sokmayalımmı ?
Yoksa dünyaya kapılarımızı kapayalımmı ?
Eskileri düşünüp ona göremi hareket edelim ?
Zaman değişti , zamanla birlikte dünya herşey değişti...Sondaki yazıda çok acaip.
Ne yani birine göndermezsek biz vatanımızı düşünmeyen insanlarmı olacağız ? vatanımıza layık bir türk olamayacak mıyız ?
Bu videoyu izlesem ne farkedecek izlemesem ne farkedecek ?
Belki televizyondakıler yanlış şeyler fakat buda yanlış birşey bence...
Zaten bu yüzden gördüğünüz üzere semra hanım tarzı programlar kalktı kampanyalar düzenlendi , peki bu düşünceye göre kim bu kampanyaya destek için arabasının antenıne evinin antenıne sarı kurdele taktı ?

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse Yanlis anlamasin ama....
Her Turk Gencinde Oldugu Gibi Bendede Vatan sevgisi Millet Sevgisi var..Hemde Cok..Ama Eger Vatnimizi Seviyosak Bu sekilde eskiyi dusunerek eskiyi hatirliyarak hep geriye bakarak bu turkiye ileri degil hep geriye gider..veee o televizyonlardanda o canakkale gecilmez yerine turkiyenin sefaletini kotulgunu izleriz..tamamen sacma geri kafaliliktan baska birsey degil...

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse Yanlis anlamasin ama....
Her Turk Gencinde Oldugu Gibi Bendede Vatan sevgisi Millet Sevgisi var..Hemde Cok..Ama Eger Vatnimizi Seviyosak Bu sekilde eskiyi dusunerek eskiyi hatirliyarak hep geriye bakarak bu turkiye ileri degil hep geriye gider..veee o televizyonlardanda o canakkale gecilmez yerine turkiyenin sefaletini kotulgunu izleriz..tamamen sacma geri kafaliliktan baska birsey degil...
Neden Japonya'da öğrenciler sıklıkla Hiroşima vb. yerlere götürülüp vatan sevgisi aşılanıyor, dostunu ve düşmanını bilsinler ona göre vatanına milletine daha fazla hizmet etsinler diye. Ama onlar geçmişlerine bakarak daha ileri gittiler,biz niye geriye gidelimki?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu videoyu hazırlayan şahsın dünyadan haberi yok..Tamamen çocuksu duygular ve kulaktan dolma saçmalıklarla hazırlanmış birşey bu..

Bu videoyu elektronik ortamda hazırlayan birinin televizyon izlemeyin demesi ne kadar saçma ve cahilce bir durum.Yayını her ülkede bulunan çeşitli kurullarca denetlenen televizyonlar neredeyse tamamen bağımsız olan internetten kat kat daha zararsız..

Ayrıca ülkeye gelen turistlere düşman gözüyle bakmak bağnazlıktır.Türkiye'nin her geçen gün yeni projeler üreterek turist çekmeye çalıştığı ve yıllık gelirinin büyük bir kısmının turizme bağlı olduğu bir dönemde diskoda eğlenen turistleri düşman diye itham etmek çağ dışılıktır gericiliktir.

Hele hele tüm bunların sebebi televizyondaki zararlı yayınlardır demek tamamen gericiliktir.Osmanlı'nın yıllarca matbaayı kullanmayıp daha sonra yüzlerce yıllık çınar neden devrildi acaba denmesinden farkı yoktur..

Elbette tarihimize bakıp ders çıkarmamız lazım.Ama bunu sadece tarihe bakıp üzülerek yapamayız.Japon'lar Hiroşima'ya götürülüyor doğru..Ama bakın atalarımız zamanında sizin için atom bombası yedi..Sakın edepsizlik yapmayın denmiyor..

"Bakın biz o zamanlar Amerika'dan teknolojik olarak geriydik ve bu duruma düştük.Sizler çağın gereksinimlerini takip ederek çağa ayak uyduran bir Japonya olacaksınız ki ilerde bu durumlara düşmeyin.."

Böyle saçma şeylerle uğraşacağınıza şu videoyu bir izleyin..

http://www.youtube.com/watch?v=Zylcwpq9EpM

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çanakkale geçilmedi tmm bunu biliyoruz,

yukarıda bir kaç arkadaş turistlerden falan bahsetmiş.

Ne alakası var arkadaşlar ya :) Turistlik ile ?

Çanakkale geçilmedi Sözünün anlamı, turistler geçemedi diye birşey değilki. Çanakkale geçilmedi dendiyse, Çanakkale'yi o zamanki gemiler geçemedi, Alamadılar anlamında söylenmiş bir sözdür :)

Konuyu taaaa nerden nereye çekmişsiniz. Nasıl bağladınız bir türlü anlam veremedim...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler bayanlar milliyetçiliği bu kadar abartmayın. Herkes bizim ülkemize bu kadar turist gelmesini kıskanırken siz bundan gocunuyorsunuz. Turistlerin ülkemize gelmediğini düşünün, ekonomik açıdan daha berbat günler bizi bekler. Tabi buna razıysanız ne ala..

Ayrıca şunu da anlayamadım (http://www.sagirodadizisi.org/canakkale/images/Slayt4.GIF)

Oryantal kızlar namussuz mudur? Oryantallere namussuz olarak bakan yobaz beyinlere şaşarım. İnsanları asosyal yapmak için, bazı şeylerden soğutmak için bu tür oyunlara ve provokasyonlara gerek yok. Çok saçma bir oyun bence. Siz siz olun böyle oyunlara gelmeyin. Resmen komedi.

Hayır yani, karakterlerini televizyon programlarına, dizilerine göre ayarlayan insanlar kadar karaktersiz varlık yoktur. Sağır Oda izle, Kurtlar Vadisi izle, sonra etkilen onlardan böyle uyduruk şey yap. Kendi nefsiniz, fikriniz yok mu?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Dandik videolar arşivime koydum o videoyu ,kim hazırladıysa ne amaçla hazırladğını merak etmiyor değilim

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
turistleri oldurelim!
tv deki sanatcilari asalim!
turkiye sinirlarini elektrikli tellerle gerelim gevurlar carpilsin!
kurtleri kovalim!
ermenileri soykiralim!
sadece turkler olarak bu vatanda kalalim!
turkiyenin ustune cadir serelim google earth falan fotolarimizi cekemesin! olurmu oyle sey evimize kadar zoom yapip namuslarimiza goz dikiyor pespayeller!
yabancı marka sigara icmeyelim! hem samsun var daha kalitelisi uretildi sanki.
24 saat Yeni rakı (türk rakısı) içelim!
Cumhuriyeti ortadan kaldıralim. Neymiş cumhuriyet batı özentiliği saltanat gibisi varmı!
Yeniçerileri bu sefer türklerden seçelim.
Türkiye haritasına ortadan bir çizik atıp doğuda kalan yerleri de yakalım! Böylece temizlenmiş olur.
Youtube yi yasaklayalim hatta interneti yasaklayalim, seytanin daniskasi internet!
Adsense kullananlari gevur parasi yiyenleri tespit edip 2 kamyon adamla dovelim!
Discovery channel izleyenleri asalim! Adamlar hayvan ciftlesmesi veriyorlar bu nebicim namussuzluktur.
Orhan pamuk'un elinden nobel odulunu alip satalim. Altinmis iyi para getirir.
Ogun Samast gibi bir halk kahramanini hapisaneden cikarip Padisah yapalim.
Tum villalari yikalim turklerin ev sekilleri arasinda villa yok zaten.
İstanbulu geri verelim zamaninda gevurlar degmis ona. Gunahtir istanbul topraklari.
Yuvarlak masa kurup ruh cagiralim hatta Attilayi cagiralim.
Cinlilere bir sed daha kurdurtalim. Bos oturup cogalacaklarina is yapmalari iyidir.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya özür dileyerekten flood yapıyor gibi oluyorum da, hazırlanan video tümden sacmalık onu önceden de yazdım ama bu fon müziği cok hoşuma gitti, nedir bu müziğin adı soyadı ya :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turistleri oldurelim!
tv deki sanatcilari asalim!
turkiye sinirlarini elektrikli tellerle gerelim gevurlar carpilsin!
kurtleri kovalim!
ermenileri soykiralim!
sadece turkler olarak bu vatanda kalalim!
turkiyenin ustune cadir serelim google earth falan fotolarimizi cekemesin! olurmu oyle sey evimize kadar zoom yapip namuslarimiza goz dikiyor pespayeller!
yabancı marka sigara icmeyelim! hem samsun var daha kalitelisi uretildi sanki.
24 saat Yeni rakı (türk rakısı) içelim!
Cumhuriyeti ortadan kaldıralim. Neymiş cumhuriyet batı özentiliği saltanat gibisi varmı!
Yeniçerileri bu sefer türklerden seçelim.
Türkiye haritasına ortadan bir çizik atıp doğuda kalan yerleri de yakalım! Böylece temizlenmiş olur.
Youtube yi yasaklayalim hatta interneti yasaklayalim, seytanin daniskasi internet!
Adsense kullananlari gevur parasi yiyenleri tespit edip 2 kamyon adamla dovelim!
Discovery channel izleyenleri asalim! Adamlar hayvan ciftlesmesi veriyorlar bu nebicim namussuzluktur.
Orhan pamuk'un elinden nobel odulunu alip satalim. Altinmis iyi para getirir.
Ogun Samast gibi bir halk kahramanini hapisaneden cikarip Padisah yapalim.
Tum villalari yikalim turklerin ev sekilleri arasinda villa yok zaten.
İstanbulu geri verelim zamaninda gevurlar degmis ona. Gunahtir istanbul topraklari.
Yuvarlak masa kurup ruh cagiralim hatta Attilayi cagiralim.
Cinlilere bir sed daha kurdurtalim. Bos oturup cogalacaklarina is yapmalari iyidir.

İlahi!! :D çok güldüm sağol.
Bende bir tane ekliyeyim bari:

Sezarı cumhurbaşkanı yapalım ama önce bütün bürütüsleri öldürelim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5