İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlı Ahtapot Ziyafeti - Miğde'sine güvenen buyursun içeri :D

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan değil bunlar. tahminimce ilk bunlar helak olucak :D (töbe :D )

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu adamlar dünyada ne kadar hayvan varsa iki bacaklı olsun 4 bacaklı olsun hepsini hiç çekinmeden yerler nasil mideleri var anlamıyorum

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duymuştum daha öncde inanmamıştım ağzım acık izledim

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi bir kız arkadasıma izlettim. Kız 3 gün kendine gelemedi :D COk iğrenc ya..
Ama Sunuda unutmamak gerekir.

Bizde Kokorec, İşkembe yiyoruz.Onlarda aynı sekilde bize iğrenc diyor :D haksızmıyım ?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çinlilerin damak tatlarını gördükçe, Türkiye de doğmuş olduğuma bir kere daha seviniyorum.
Duymuşsunuzdur Çin de yakın zamanda yemek ile ilgili çok iğrenç bir haber çıkmıştı :(

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaş 2-3 sene önce çine gitmişti oradan bir görüntü.. :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Vallahi bir kız arkadasıma izlettim. Kız 3 gün kendine gelemedi :D COk iğrenc ya..
Ama Sunuda unutmamak gerekir.

Bizde Kokorec, İşkembe yiyoruz.Onlarda aynı sekilde bize iğrenc diyor :D haksızmıyım ?

o dediklerin bari içi dolu degil + temizleniyor hijyenleşiyor bu adamlar jablı canlı yiyor...

kıyaslaman biraz garip :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle deme Permission.
Bundan 2 sene once Çin'den bir arkadasım geldi ve bu dediğimin aynısını dedi bana. bende senin söylediğini söyledim ama arada fazla bir fark yok. Tamam onlar miğdesiz olabilir. Biz temizliyoruz ve öyle yiyoruz ona birsey dediğim yok. Ama Sunuda kesinlikle unutmamak lazım. Onlarda bizim iskembe ve Kokorec'imize burun büküyor ve miğdeleri bulaniyor :) Bundan emin olabilirsin..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ama lezzetli olsa gerek :=))) Baksanıza nasılda iştahla yiyorlar.. Çine gidince bir denemek lazım ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5