İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlı Tv Sistemi + Programı

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Script canlı tv izleme sistemi ve masaüstünde tv izlemek için programından oluşuyor admin cp mevcut sistem tabiki full seo

şuan demo yok hostum yok yarın akşam canlı olarak görebilirsiniz

anasayfadan bir ss :

20237009ne7.gif

programdan bir ss :

34713346bq4.gif

admin cpden sse gerek doymuyorum bildiğiniz panel ekleme/silme/düzenleme işlemleri var.

Php + Mysql Kullanıldı sistemde program visual basic ile kodlandı.

Db'de 50 adet tv kanalı ve 5-6 tane radyo kanalı ile birlikte gelicek siz eklersiniz istediğiniz kadar :p

Script + Programın Ücreti : 150ytl dir.

Gereksiz mesajlar yazmassanız sevinirim tşk.

Almak isteyen arkadaşlar profilden msni ekleyebilirler

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kişiyle anlaştık gibi 1 2 kişiye daha vericem fazlası yok ;)

site olarak son haline Canlı Tv İzleme ve Radyo Fm Dinleme Keyfi | Tvara dan bakabilirsiniz

ek olarakta programın hit takibini yapabiliyorsunuz artık günde kaç kişi kullanıyor gibi isterseniz sitenizden ufak bi ayarla programdan popup açabiliyorsunuz :)

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program üzerine reklam yerleştirebilir miyiz peki ?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir iki modifikasyon yapabilirmiyiz...

1) TV/Radrolar için kategori ve alt kategori bölümlemesi yaptırabilirmiyiz. Böylece belli konu, dil vs üzerine kategorik bir tv veya radyo dizi sağlayabiliriz...

2) Bu konu, dil, aisim, açıklama gibi alanlarda arama yaptırabilirmiyiz.

3) TV programına reklam aldırabilirmiyiz.... Rich media türü veya doğrudan video-adsense gibi...

Bu saydıklarımda olursa script ne olur? :)

ahayirli at hotmail dot com

Ayhan

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir iki modifikasyon yapabilirmiyiz...

1) TV/Radrolar için kategori ve alt kategori bölümlemesi yaptırabilirmiyiz. Böylece belli konu, dil vs üzerine kategorik bir tv veya radyo dizi sağlayabiliriz...

2) Bu konu, dil, aisim, açıklama gibi alanlarda arama yaptırabilirmiyiz.

3) TV programına reklam aldırabilirmiyiz.... Rich media türü veya doğrudan video-adsense gibi...

Bu saydıklarımda olursa script ne olur? :)

ahayirli at hotmail dot com

Ayhan

tabi hocam istediklerini yapabiliriz isteklerinle scriptin olur fiyatını pmleriyorum.

Birde scriptin fiyatını 100ytl ye düşürdüm birine öyle verdim haksızlık olmasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5