İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlı yasakpara Scripti 2014 - Yeni Arayüz - Full Otomatik Yönetim yasakpara S

emrahmedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Daha önce yayınladığım yasakpara sistemini (bu forumda ilk kez konu açıyorum) gelen taleplerin fazlalığı dolayısıyla geliştirip tekrar yayınlıyorum.

Ekran görüntüleri

xAjazr.png

x03dzo.png

K4N4zJ.png

xJj1Dj.png

wOjgDP.png

Kısa açıklama
Canlı yasakpara sistemi. Arkadaşlarınızla kendi aranızda eğlence amaçlı yasakpara yapabilirsiniz. Sisteme aşina olan arkadaşlarımız zaten tam olarak ne işe yaradığını biliyorlardır.
Her şeyden önce "hızlı ve sorunsuzdur".
Bu tür sistemler için en önemli 2 şart bu olsa gerek.

* Sistemi tamamen ben yazdım. Özgündür ve her satırı bana aittir. Teknik desteği de kendim veriyorum.
* Ücretlendirme, sistemi kullandığınız sürece aylık ve yıllık olarak hesaplanır.
* Forum dışı iletişim için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

** Demo ve fiyatlar için lütfen PM atınız ya da konunun altına yazınız.

** Ciddi alıcılar telefon numaralarını iletirlerse, mesai saatleri içerisinde ya da kendi istedikleri bir saatte bizzat arayıp bilgi verebilirim.

İlginize teşekkür ederim.
kolay gelsin.

kskonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
re

Yazılımcı olmayıp yazılımcı gibi geçinmeye gerek yok arkadaşlar. Ben yıllardır bu piyasadayım. Öyle klavye delikanlılığı ile olmuyor bu işler. İşi hakkıyla düzgün yapacaksınız ondan sonra mesaj yazacaksınız!

danohilo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılımcı olmayıp yazılımcı gibi geçinmeye gerek yok arkadaşlar. Ben yıllardır bu piyasadayım. Öyle klavye delikanlılığı ile olmuyor bu işler. İşi hakkıyla düzgün yapacaksınız ondan sonra mesaj yazacaksınız!

isim ne senin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5