İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canli yasakpara scripti

livebet724

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scipt bir mağdura da biziz ama daha sağlam sorunsuz asp NET ile script hazırladık ilgilenen arkadaşlar kiralama yada kodlarıyla birlikte satıl almak için [email protected] a mail atabilirler...

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Scripti satanlar demo vermek zorunda ve ön görünüme sahip olan tasarım ile ilgili olarak'da kısa bir anlatım yapmak zorundadır.

Aksi halde konunun silinmesi forum kuralları gereğince uygundur.

betboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş izmirden hakan diye bi şahıstır anca milleti tokatlar sistem verir durur sonra millet yana yana hakanı arar , fakat sonra hakan ya askeriyede çalışır yada motorolada hep bomba uzman ekiplerine yazılım yapar bu yüzden sistemle ilgilenemez eee tabi bu arada sizinde bayileriniz kaçar durur ve size küfür eder , sonra hakan 1 hafta sonra gelir 4oo-5oo lira ver der yapayım sonra yapmasını beklersiniz 15-2o gün heveslenirsiniz , sonra sistem gene hata verir tak o sırada ne olsun , , , Hakan gene gitmiş bomba makinesi yapmaya :) bu iş hepp böyle devam eder durur , hakan arkadaşın millete verdiği sistemler sonra ***** gibi dolaşır , bizim hakan ne yapar hemen csslerde bi değişiklik ufak tefek olay değiştirme sonra yeni kekleri kovalamaya başlar , he bu arada hiç demo yoktur yalandan , birde özellikle derki abi nasıl istiyorsun söyle 1o günde hazır 11 gün sürmez der :)

Mailleri , telefonları hep değişir :)

Hadi alana satana hayırlı olsun

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şikayet ve eleştirileriniz'de haklı olabilirsiniz. Fakat bunlara yönelik olarak şikayet unsuru geçebilecek bir kaç delil ve görüşme log/printscreen var ise konuya dahil ederseniz eğer'ki konuyu kilitleyip şikayet olarak değerlendirebilirim.

Teşekkür ederim.

Laciverta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş izmirden hakan diye bi şahıstır anca milleti tokatlar sistem verir durur sonra millet yana yana hakanı arar , fakat sonra hakan ya askeriyede çalışır yada motorolada hep bomba uzman ekiplerine yazılım yapar bu yüzden sistemle ilgilenemez eee tabi bu arada sizinde bayileriniz kaçar durur ve size küfür eder , sonra hakan 1 hafta sonra gelir 4oo-5oo lira ver der yapayım sonra yapmasını beklersiniz 15-2o gün heveslenirsiniz , sonra sistem gene hata verir tak o sırada ne olsun , , , Hakan gene gitmiş bomba makinesi yapmaya :) bu iş hepp böyle devam eder durur , hakan arkadaşın millete verdiği sistemler sonra ***** gibi dolaşır , bizim hakan ne yapar hemen csslerde bi değişiklik ufak tefek olay değiştirme sonra yeni kekleri kovalamaya başlar , he bu arada hiç demo yoktur yalandan , birde özellikle derki abi nasıl istiyorsun söyle 1o günde hazır 11 gün sürmez der :)

Mailleri , telefonları hep değişir :)

Hadi alana satana hayırlı olsun

Kesinlikle katılıyorum :) onun mağdurlarından biriyim.

betboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti satanlar demo vermek zorunda ve ön görünüme sahip olan tasarım ile ilgili olarak'da kısa bir anlatım yapmak zorundadır.

Aksi halde konunun silinmesi forum kuralları gereğince uygundur.

Bu şahıs ile benim ticaretim olmamıştır fakat çoğu müşterim bu kişiden yana şikayet edip sistemimi kullanmaktadır , müşterilerimin bana söylediklerini söylüyorum ve bunun gibi yüzlercesi daha sadece burada söylediklerim bir kaçı izmirden hakan sevim deyince ztn herkes ne olduğunu biliyor kazık yememiş adam bulmanız imkansızdır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5