İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Carbonbookers(Yeni yatırım sistemi)

ParadanPara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CarbonBookers

http://carbonbookers.net
carbon1q.png

Yeni bir proje.(İş günlerinde kazandırıyor.)
CarbonBookers gönüllü karbon kredisi için ilk ve en büyük uluslararası ticaret sistemidir.CO2 için kota satan bir online iş sizlere sunuyorum!
Çevre projelerinde karlı ve güvenli yatırımlar.
Minimum RİSK ile yüksek verim!
Büyük yatırımcılar "Baners Broker Club" üyesi olan milyonerler.
Son zamanlarda başlatılan umutları çok büyük! İş olduğu söyleniyor.
Site bir çok güvenilir, yüksek kaliteli motor, üzerindeymiş.(Nerden biliyosun lan saydın mı balıkları say deseniz sayamam çeviriyorum işte :)
Payza'ya çok benzer tasarımı var!
Tamamen ücretsiz, bir kart "American Express" ile para çekebilirsiniz.
Güncelleştirme çalışması devam ediyormuş kart istedim öyle dediler.
Paket alırken banka taranferi kullanabilirsiniz.(TR den izin veriyor mu bilmiyorum.) TR için Kredi Kartına izin vermiyor.
PayPal var. Ben paypalı tercih ediyorum her pakette paypal yok.
Bu şirket, yasal ve Hype ilişkisi yoktur anlamına gelir.
(Hype bahsetmiyorum bile), ama sadece meşru ve ciddi bir iş!
Şirket Costa kayıtlı Rika, ABD, Kanada ve Hindistan. ofisleri ile
$ 10 $ 2000 bir paket-Yatırımlar vardır.
1 yıl 90 gün yatırım dönemi.
Yeni paket yayımlandığında e-posta geliyor.
Paypaldan ödeme yaparken sorun çıkarsa müşteri hizmetlerine ulaşın. Almak istediğiniz paketin ID numarasını örneğin;CCX0844B şeklinde onu açıklayın sizin paypal hesabınıza fatura gönderiyor.Paypal da TR için günçelleştirme çalışmalrı yapılıyor ara sıra.
Ad Soyad bilgilerini eksiksiz doldurunuz doğum tarihi önemli müşteri hizmetleri sorun çıkmasın. Referanslarınız sadece takma adınızı görebiliyor.
Bir deneyelim bakalım arkadaşlar.
Refimden üye olursanız sevinirim. Milli servettir. :)

Referanslı Üyelik Linki:The Largest international trading system for voluntary carbon credits - CarbonBookers

The Largest international trading system for voluntary carbon credits - CarbonBookers

Yapılan yatırım ve sitedeki yatırım planları görüntüleri.

Alınan ödemeler.
ÖDEMELER

u5o.png

phjn.png

Sitedeki mevcut yatırım planları ve oranları.
carbon7.png

carbon3.png

Referanslı Üyelik Linki: The Largest international trading system for voluntary carbon credits - CarbonBookers

ParadanPara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem bu şekilde çalışıyor.
Carbon kredisi alıyorsun.
örnek: 1500$ kredi aldın aldın. Ornalar var kafana göre hangisi uygun gelirse. Anaparayı geri alma tarihi var. Ana parayı geri alsan aldığın carbon kredisinin son kullanma tarihine kadar kazandıyor. Ana parayı geri almış olma önemli değil.
Olay resimde anlattığım gibi.
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhho.png

Haftalık çekeceğim. Bu haftaki çektiğim tutar 2 saat olmadan paypal hesabına geldi.
x8y.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5