İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cari Açık Tehlikesi

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar mart ayı cari işlemler açığı 8.2 milyar dolar beklenirken 9.8 milyar dolar olarak açıklandı ve piyasalar bu rakamlardan tedirgin oldu. Zaten mevcut cari açığın finansmanında zorlanılırken bu beklenmeyen artış hiç de iyiye işaret değil. Dolar 1.60, Euro 2.30 seviyelerine doğru hızla ilerliyor. Merkez bankası ve Hükümetin çok sert tedbirler alması bekleniyor ancak bu tedbirler de etkili olmazsa dolar kuru 1.80, euro kuru 2.50 li seviyelerinin üzerine çıkacak gibi görünüyor.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
dolar mı alsak yani bize düşen ne

Ekleme: benden çok yaşayacan may

X

Xman

Misafir
Tavsiyede bulunamam :D sadece genel görünümü yazdım, geçen hafta dolar 1.498 idi bu hafta 1.581. Geçen hafta olsa gözü kapalı basın derdim dolara tüm paranızı :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
iddia gibi oldu he :) bütün paranı barca ya bas gibi. neyse kaçırdık önceden söylersen artık takip edelim biz

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yatirim yapacaksaniz altina beyler herzaman surekli yukselen tek sey altin $ bazen dolmuyor € zaten surekli degisken ama altin surekli yukseliste yani bugun alirsiniz yarin daha karliya satarsinz en iyisi altin:d

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Cari açık Cumhuriyet tarihinin en yükseginde, seçimden sonra açık dahada büyüyecektir..
Dolar, Euro yada kıymetli madenler kazandıracak gibi.

X

Xman

Misafir
1 haftada 10 kuruş yükseldi dolar. Geçen hafta 150bin lira ile 100bin usd alan bir kişi bugün 10bin lira karda, biz bu para için 5 ay çalışıyoruz ama birileri cebindeki parayla bu tutarı 1 haftada kazanıyor, sonra sağda solda jeep lerle cirit atan 17-18 yaşındaki genç kızları görünce bu parayı acaba nereden buluyorlar diye düşünüp duruyoruz, aslında fazla düşünmeye gerek yok paranın nereden geldiği belli.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Forex ile artık bu daha da kolaylaştı. 150 bin lira ile 10 bin lira kâr edildi demişsin ya hani, forexten 750 dolarla bile bu kâr sağlanır...

X

Xman

Misafir
Forex ile artık bu daha da kolaylaştı. 150 bin lira ile 10 bin lira kâr edildi demişsin ya hani, forexten 750 dolarla bile bu kâr sağlanır...

Herkesin bir yöntemi var paradan para kazanmak için, benim gibi ay sonunu zor getirenler anca ağzı açık seyrederler..:hasta:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5