İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CASHFIESTA NE İŞ ?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazık ki payout Spedia'ya göre daha az :(
Ama saatte 1 cent civarı ancak kazanabilirsin! :(
Binlerce alt üyen varsa birkaç $ kazanabilirsin tabii :)

L

label

Misafir
merhaba
boyle sponsorlarla vakit harcamayın verdiginiz telefon parasınada yazık olur (benim gorusum)
Herkes ilk etapta para kazanırım gelir diye yaklşıyor ama olmuyor işte arkadaslar..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satte 0,6$ veren bir sponsor yok şu an piysada :(
Genelde satte birkaç cent alabilmektesin :(
Satte 10 centin üstüne çıkabilen tek surfyapkazan şirketi şu an spedia ama o da sedece internette surf yaptığın süreye ödeme yapıyor :( Diğer şirketler ise internete bağlandığın sürece ödüyor..
Son ödeme bilgileri şöyle (saat başına)...
Spedia 0,49$ (Nisan 2002)
CWS 0,3$ (Şubat 2001)
Digital Public 0,3$ (Şubat 2002)
Genuine 0,2$ (Nisan 2002)
CashGlow 0,1$ (Mayıs 2002)
MadiaBarre 0,04$ (Nisan 2002)
Degoo, CashFiesta, ClickDough, CashSurfers, BronzeCash, EarnWithAds 0,01$
CashFiesta'nın payout bilgisi Nisan 2002!

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin perişan halini de görmüşsündür sanırım:(
Siteyi aylardır elleyemiyorum:( Yeni portal scriptleri aramakla meşgulüm şu an...
Ben kazancımı genelde sponsor şirketlerden elde ediyorum. "Herkes için bedava para" yazmamın sebebi webmaster olmadan da para kazanılabilecek olduğunu belirtmek içindi. Gerçi payoutlar oldukça düşük ama yinede iyi bir çevre ile, sıkı bir irc tutukunu da para kazanabilir...
Neyse... İlginç gelen başlığın açıklaması bu yani :)

H

Hosthaber.com

Misafir
Cashfiesta gibi 3-4 sene once cikan sirketler var, simdi cogu ya kapandi yada kapatilacak. Internetde bu tur sirketlerden para kazanmayi bosverin, vaz gecin derim, degmez.

tutsak185

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çok araştırıyorum bu konuyu bu siteyi buldum burdada herkes demiş yalan ödeme yapmıyor diye ama aşağıda ki yazı

http://isyerimm.blogspot.com/2010/08/cash-fiesta-gercegi-ve-yeni-kazanc_6047.html

siteye ait yazının yarısını aldım emeğe saygısızlık olmasın diye ama cidden yalanmış yani kanmayın arkadaşlar saygılarımla

sitedeki yazı önbilgi hepsini görmek için yukarıdaki linke tıklayınız

Cash fiesta gerçeği;
arkadaşlar bundan 3 ay önce bulduğum sistemi herkes yazmış çizmiş tamam kabul ediyorum ödeme yapıyor sistem bilgisayarınız üst köşesinde reklam yanıyor dönüyor

fakat bunda sizin ne kazancınız oluyor

Gold Club Points olayı var o 8 olunca 1000 pointiniz 1.66 dolar çarpılıyor peki Gold Club Points nasıl 8 olucak önerilen sitelere üye olarak peki önerilen sitelerden ücretsiz olarak üye olursak ne oluyor cevap hiçbişi

matem40

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
en iyi surf easyhits4u dur o da 5 saaate sana bonuslar hariç 0,30 verir tabi 1000 surf olunca

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi