İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CashFiesta Üyeliğimi Satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Cashfiesta üyeliğimi satıyorum.20.000 puanım var.Eğer 4.000 puan daha elde ederseniz 50 Dolarlık çek elde edeceksiniz.Şu anda 6 gold points var.4.000 puan daha elde ederseniz 7 gold points olacak ve 1000 puan başına 1.666 Dolar kazanacaksınız.Yani programın açık kaldığı her 1.5 satte 1.666 Dolarınız olacak.35 Dolarlık PAYPAL ödemesine satıyorum.Sadece bu ay için geçerlidir.Gelecek ayın 1-15 arasında almazsanız para yanar ve gelecek aya devreder.Para çek ile gönderiliyor.

İlgilenenler:

*[email protected]
veya
*pm atabilirsiniz

Not:Henüz alt üyem yok

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslaaaaa!!!!!!!!!!

Öyle bişey olursa asla benim olmayan parayı harcamam.Ama öyle bişey olmayacağına eminim.Çünkü arkadaşıma 3-4 gün önce 70 dolarlık çek geldi.

A

a.ışık

Misafir
benim anladığım kadarıyla;
şu anda ne eminsin nede emin değilsin, öyle değil mi??
üstelik bazı yabancı forumlarda ve de türk forumlarında
cashfiesta'nın SCAM olduğu yazıyor artık!
iyi de tüm bunları bile bile, neden satıyorsun yada konu açıyorsun ki ?

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anladığım kadarıyla;
şu anda ne eminsin nede emin değilsin, öyle değil mi??
üstelik bazı yabancı forumlarda ve de türk forumlarında
cashfiesta'nın SCAM olduğu yazıyor artık!
iyi de tüm bunları bile bile, neden satıyorsun yada konu açıyorsun ki ?

Arkadaşım biraz daha araştırma yapman lazım.Çünkü arkadaşıma 3 gün önce 70 dolarlık çeki geldi.Sonra cashfiestanın SCAM olmadığına kanaat getirdim.Bende önceleri arkadaşıma para çıkmaz diyordum.3-4 gün sonra parası geldi.O günden sonra bende başlamaya karar verdim.Onun için önyargılı karar vermeyi bırak.Her duyduğunada inanma.Kulaktan dolma bilgilerle insanları yanıltma!!!!!!!!!!!!!!OK

Madeinclick.com sitesi gibi sahtekarların önde gideni değil bu site!!!

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
cashfiesta 5 yıl önce uzay boşluğunda çöp olarak yerini aldığını hemen hemen bütün forumlarda okuduk.bu çek'i scan edip buraya kopyalarmısın eğer doğruysa hesabını 100 dolara alabilirim..

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cashfiesta 5 yıl önce uzay boşluğunda çöp olarak yerini aldığını hemen hemen bütün forumlarda okuduk.bu çek'i scan edip buraya kopyalarmısın eğer doğruysa hesabını 100 dolara alabilirim..

OK Arkadaşla hemen konuşup tarayıcıdan bilgisayara aktarıyorum

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
saate 1,66 dolar ödüyen siteyi neden buraya koyup satmaya kalksın ki belliki arkadaşıda bunu keklemiş...

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saate 1,66 dolar ödüyen siteyi neden buraya koyup satmaya kalksın ki belliki arkadaşıda bunu keklemiş...

İlk önce düzgün konuşmayı öğren.Arkadaşım msnye girmedi daha çeki bozdurmadıysa tarayıcıdan bana yollamasını isticem.Site her ayın 1-15 arası veriyo.Benim şuan paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
İlk önce düzgün konuşmayı öğren.Arkadaşım msnye girmedi daha çeki bozdurmadıysa tarayıcıdan bana yollamasını isticem.Site her ayın 1-15 arası veriyo.Benim şuan paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.

yalan konuşana başka şeylerde söylenirde sen arkadaşım yok dostum de genede ama nereye kadar oyalıcak bakalım arkadaşın seni düpedüz keklemiş bundan emin olduğum için söylüyorum..işte forumda yazınca düzgün konuş dersin bundan emin ol ki gel buluşalım yüzüne karşı söyliyeyim bu lafı forum delikanlılığı yapmayı sevmem suratınada söylerim..

yıllar önce bitmiş olan şeyi ödemiceğini bildiğimden sana 100 dolar veririm dedim hesabına neden vereyim ki saate 1.66 kazandıran siteye 2 gün açık tutarım surf barı bende kazanırım..

birde keklemenin kibarcası nasıl yazılır onuda yazda bilmediğim için kusura bakma...

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan konuşana başka şeylerde söylenirde sen arkadaşım yok dostum de genede ama nereye kadar oyalıcak bakalım arkadaşın seni düpedüz keklemiş bundan emin olduğum için söylüyorum..işte forumda yazınca düzgün konuş dersin bundan emin ol ki gel buluşalım yüzüne karşı söyliyeyim bu lafı forum delikanlılığı yapmayı sevmem suratınada söylerim..

yıllar önce bitmiş olan şeyi ödemiceğini bildiğimden sana 100 dolar veririm dedim hesabına neden vereyim ki saate 1.66 kazandıran siteye 2 gün açık tutarım surf barı bende kazanırım..

birde keklemenin kibarcası nasıl yazılır onuda yazda bilmediğim için kusura bakma...

Bakalım çeki getirdiğimde paypalımda 100 dolar ve sendede bozulmuş bi surat görebilecekmiyim.Daha fazla senle polemiğe girmicem arkadaşım gelsin gösterecem

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çek gelene kadar başka yorum yazılınca silicem gelsin bi bakalım

kalabalik61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hocam kusura bakmasın kimse ben 1.5 ayımı aldı bu site. 3ref ve ben 73000 puan topladım.Special offers dedikleri kayıt ol kazan türü bir bolumdeki kredi kartı gerektirmeyen ve world yazan butun her siteye kayıt oldum.Ay sonundaki verdikleri para 0.73$ oldu. Bunları yaşadığım için bilginiz olsun diye soyluyorum.
Bence bu konuyu açan arkadaş eğer bir aydan daha az bir üye ise o siteye, bence erken yazmış bunları. ha daha fazla sure üye olupta topladığı puandan her 1000 puana 1.66$ kazandıysa hele ki tek başına (refsiz) ben bu yazdıklarımdan dolayı arkadaşdan özür diliyorum. Ve bu işi nasıl yaptığını ondan öğrenmek isterim.
not:Gold yazısı yazan bir yerde 23 gold puanım vardı.
saygılarımla.

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hocam kusura bakmasın kimse ben 1.5 ayımı aldı bu site. 3ref ve ben 73000 puan topladım.Special offers dedikleri kayıt ol kazan türü bir bolumdeki kredi kartı gerektirmeyen ve world yazan butun her siteye kayıt oldum.Ay sonundaki verdikleri para 0.73$ oldu. Bunları yaşadığım için bilginiz olsun diye soyluyorum.
Bence bu konuyu açan arkadaş eğer bir aydan daha az bir üye ise o siteye, bence erken yazmış bunları. ha daha fazla sure üye olupta topladığı puandan her 1000 puana 1.66$ kazandıysa hele ki tek başına (refsiz) ben bu yazdıklarımdan dolayı arkadaşdan özür diliyorum. Ve bu işi nasıl yaptığını ondan öğrenmek isterim.
not:Gold yazısı yazan bir yerde 23 gold puanım vardı.
saygılarımla.

Dediklerinde gerçeklik payı varmı bilmiyorum.Ama benim şu anda 7 gold pointsim var ve her 1000 puan karşılığında 1.666 dolar alıyorum.Ben bu ay başlamadım geçen ay başlamıştım.Referans üyeliğimde yoktu.Şu an 25.000 puandayım ve param tam 50 dolar.Artık nasıl o kadar puan ve gold pointsle 0.73 dolar aldın bilemem.Benim param tıkıt tıkıt işliyo.

kalabalik61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediklerinde gerçeklik payı varmı bilmiyorum.Ama benim şu anda 7 gold pointsim var ve her 1000 puan karşılığında 1.666 dolar alıyorum.Ben bu ay başlamadım geçen ay başlamıştım.Referans üyeliğimde yoktu.Şu an 25.000 puandayım ve param tam 50 dolar.Artık nasıl o kadar puan ve gold pointsle 0.73 dolar aldın bilemem.Benim param tıkıt tıkıt işliyo.

Arkadaş inan gerçek, bunu nasıl yaptığınızı bana anlatırmısınız.1000 puanı nasıl 1.66$ yapabileceğimi.çünkü ben 1.5 ay ugraştım fiestabarı günde 5-6 saat çalıştırdım gerekli üyelikleri yaptım. yinede ay sonundaki 73000 lik puan 0.73$dır. Bu siteyle uğraşmıyom. istersen pm ile sana bilgileri vereyim. arkadaş lütfen bana kızma ben o siteye kızıyom. bende bir sorun varsa tekrar çok özür diliyorum.

A

a.ışık

Misafir
yaa boş işler bunlar, harbi boş işler! konuyu açan da bu gidişle
hesabını satamayacak gibi görünüyor.. boşuna neyin mücadelesi
veriliyor ki burada?? boşuna post kasıyoruz işte.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Evet çeki bekliyoruz çek yoksa dolandırcılıktan farkı yok yanlış yönlendirmenin

hyurdakul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Delete

Konuyu kilitle arkadaşım!!!Cashfiestanın gerçek yüzünü görmüş olduk.Bilgilendirmeniz için herkese teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5