İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Casper Nirvana eaa-89 LCD

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Elimde çalışır halde "çıkma" casper eaa-89 LCD bulunmakta.
Fiyatı: 75 TL

Not: Inverter + Data kablosu dahil

Ilgilenenler PM göndersinler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
LCD nin görüntüleri,
2ezs65l.jpg

16gl6h.jpg

jpg22d.jpg

11lnblw.jpg

Ekrandakiler cizik değil. Resimlerini çekmeden önce sileyim dedim LCD yi ama silmek için kullandığım bezde yeni ofisimizin parkeleri yeni yapıldığı için ince toz halindeki talaşı kalmış. Daha fazla ugrasmakta istemedim. LCD bu, çalışır şekilde ve anakartdan kabloları ilk defa söküldü..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bende de kasa + anakart var loi birleştirip bilgisayar yapalımmı :p

Çizikleri anlamadım loi kapak üstündekilerdenmi bahsediyorsun lcd üstündemi var? Ben lcd üstünde pek birşey göremedim, eğer lcd üstünde bariz çizikler yoksa ben alırım senden bunu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
PM ile LCD ye talip çıktı senden önce :) Resimleri o yüzden ekledim ama almaktan vazgecerse sana veririm.
Cizik kapakta var, LCD de yok.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tamam problem değil, böyle düştüğünde benimde haberim olsun. Bizim buralarda çok gidiyor bunlar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
osahin almazsa loi,ben alıyım :p kuyruktayım osahin. fırsatı kaçırma affetmem.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
sepulchral, osahin istedi ona gonderiyorum LCD yi, odemeyide yapmış sağolsun. :)

Vay satılıyomuş demekki durun bende daha çok böyle yatan cihaz var :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
DELL C400 çalışır halde sadece LCD menteşeleri kırılmış. Pil uzun zamandır kullanılmadığı için hakkın rahmetine kavuşmuştur ama adaptorle calisir.

MSI notebook var anakart ustunde kuzey chip kendinden geçmiş, chip değişirse sıkıntısız çalışır. Üzerindeki jelatini bile duruyor. Öyle temiz yan.

120 GB 5400RPM notebook diski var.
Datron 1 usb ve 1 Eth portlu adsl modem var çalışır halde, tarafımca onarım gördü ve uzun süre kullanımda bıraktım sıkıntısız.

Notebook için 1 tane wireless aparatı.
Zyxel wireless access point.
1 tane DVD writer.
1 tane 8 port switch var..

Birde evi kontrol etmem lazım. Boş bekleyen notebook diskleri ve notebook ramlari var elimde.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bir fiyat belirleyebiliriz. Varmı aralarında ihtiyaç duyduğun birşey.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
MSI notebook tam olarak model ve problemlerini yazarmısın? Zyxel içinde fiyat yazarsan ilgilenebilirim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
MSI özelliklerini yaz fiyat belirleyelim osahin le :p (öldürelim osahin,loi napcak parayı :p)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Resimler burada, MSI in özelliklerine internetten kendiniz bakın, pili yeni + 512mb ram takmıştım buna.

Resimlerin arasında birde DELL C400 laptopum var 12 inch 1.2GHZ işlemcisi var dehşet bişey, birçok şeye şahit olmuşluğu var benimle.. Uzun süren yolculuklarımda yolun nasıl geçtiğini farkettirmeyen, LOST un 4. sezona kadar izleten..(sonra ara verdim diziye yoksa laptopa bişey olmadı) Beraber okmuş olduğumuz 100lerce ebook var.. (bu arada ebooklar duruyor isteyenlere onları ücretsiz gönderebilirm :) )

2qvxpqd.jpg

2rfphxy.jpg

8wjw3m.jpg

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Senden önce sepulchral öldürdü geç kaldın :)
MSI anakatında kuzey chipi değişcek cuff olmuş :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Uğraşılmazki onla anakartı iptal demekki, onun wireless bi ihtimal işe yarar ram mam işte :p 150 bilemedin 200 eder

Ohoo İsa sen özelden hallettin galiba işi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5