İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çay Paralarınızı Ödeyiniz

S

SaveTargetUs

Misafir
Beyler bayanlar içtiğiniz çayların parasını ödeyiniz olmuyor böyle. Bakıyorum herkezin hesabı kabarmış. Hep haftaya haftaya. Terbiyesizliğin lüzumu yok. Bu tekne nasıl dönecek diye kimse sormuyor. Olmaz böyle. Tamam nakit kullanmıyorsunuz anladık ama bir değil iki değil. Ismarlamakta bir yere kadar. Bide bazı arkadaşlar işe geç geliyor. Hepsini not alıyorum hiç merak etmeyin. Maaş zamanı görüşcez hepinizi ispitlicem. Gececiler burada uyuklamak yasak. Çaylar kalıyor. Bundan sonra çay getir felan yok. Bırakcam masaya atıcam bi cızıh.

Aranızda ortak bi bankada anlaşın ona göre hesap açtırcam. Paraları hesabıma efete yaparsınız. Şiiit sen kıs kıs gülme atmıyım şimdi kültablasını kafana. Ciddi bişi konuşuyoruz burda.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş bu yazıyı yazmadan önce biraz alkol almış sanırım :D

T

tahtakale

Misafir
Adamın başlık açtığı yere bak :mad:
iyinet forumları iyice geyiğe dönmeye başladı :cool:

S

SaveTargetUs

Misafir
Diğer taraftakiler zügürt onlardan parayı almak zor olur. Parası olan burda :)

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş haklısın hesap numaranı ver bakiim bizim hesap ne kadar onu sölede ona göre yollıycam eft yi :D

S

SaveTargetUs

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Adamın başlık açtığı yere bak :mad:
iyinet forumları iyice geyiğe dönmeye başladı :cool:

tahtakale söylediklerinde ve kızmakta haklısın ama forumda dialler'li , trojanlı site tanıtımı yapıyorlar ve 246 kez görüntülenmiş bu başlık ve haylen yerinde duruyor. Ayrıca iyinet topliste kayıtlı. Ben burada 7 gündür bilgisayar başındayım site için uğraşıyorum ve soruma kimseden yanıt alamadım. Tekrar tekrar aynı şeyleri yapmaktan kodları ezberledim nerdeyse, beynim sulanmış durumdayım. Kafa dağıtmak için bir başlık açtım. Zararlı bir başlık olduğu için kusurabakmayın.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlığın kimseye bir zararı yok ama biraz alakasız olmuş açtığın yerle :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bakiniz muhterem cemaat, birde sunu hatirlatiyim, camimize geliyorsunuz, su para konusunu cok iyi ele almamiz lazim camimizin cok eksigi vardir. yaninda biraz daha degisik seyler yaptiracagiz. avizelerimiz mavizelerimiz herseyimiz eksik. paranizi esirgemeyin.. beynamaz cocuklariniza veriyosunuz gidiyler langirt oyniyler. langirt oyniylar efendim bilmem ne diyler, efendim degisik oyunlar qumar oyniyler icki iciyler rus karisina gidiyler, pilardo, pilardo oyniyler................

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öderiz çay paralarını kardeş sen yeterki paypal hesabını yaz hemen sana paypaldan çay paraladını yolluyorum hemen :D bizzat emrin olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi