İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CBSoft Flash Oyun Scripti + [Bot Sistemi] + [Seolu] + [Gelişmiş Yönetim Paneli] ve Da

CBSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cbsbaslik.png

Sade tasarımı, kolay kullanımı ve gelişmiş özellikleriyle az çalışıp çok kazanma zamanı...

cbsozellikler.png

• ID bulunmayan temiz ve seo dostu linkler Anasayfa önizlemesi
  • Panelden geniş yönetim yetkileri. Panel anasayfası - Ayarlar sayfası
  • Etiket sistemi – [Panelden açılıp kapatılabilir]
  • Arama sistemi – [Panelden açılıp kapatılabilir]
  • Yorum sistemi – [Panelden açılıp kapatılabilir]
  • Üyelik sistemi - [Panelden açılıp kapatılabilir]
  • Her kategori için ayrı meta etiketleri - [Description ve keywords] Kategori ekleme sayfası
  • Oyun işlemleri - [Gelişmiş editörle oyun ekleme, düzenleme, silme, arama v.s] Oyun ekleme sayfası | Oyun listesi
  • 3 boyutlu (.dcr) ve swf oyun ekleme – [Upload veya direkt link olarak]
  • Aktif-pasif şeklinde oyun ekleme – [İstediğiniz zaman aktif edip oyunun sitede görünmesini sağlayabilirsiniz]
  • Oyun botları – [Farklı oyun sitelerinden arama seçeneğiyle istenilen kategoriye, direkt link veya sunucuya çekme özelliğiyle içerik ekleyen botlar]
  • Kategori işlemleri – [Ekleme, düzenleme, silme, kategori silerken oyunları farklı bir kategoriye taşıma v.s]
  • Üye işlemleri – [Üye düzenleme, silme, yasaklama, yönetici ekleme, düzenleme v.s]
  • Hatalı giriş kayıtlarını tutma [Ip, tarih v.s bilgileri ile]
  • Yönetim panelinden düzenlenebilir reklam ayarları. Reklam Alanları [Bir Kısmı]
  • Yönetim panelinden gelişmiş editörle düzenlenebilir footer.
  • Oyun öncesi reklam ekleme seçeneği
  • Oyun gösterim ayarları – [Etiket sayfasındaki oyun sayısı, benzer oyunlar sayısı, anasayfadaki oyun sayısı v.s]
  • Popüler oyunlar, tam ekran oynama v.s seçenekler.
  • Ajax destekli yorum gönderimi ve favorilere oyun ekleme - [Profil sayfasından kontrol edilir] Yorum ve favorilere ekleme
  • Yorum işlemleri – [Panelden açılıp kapanabilir seçenekler (yorum gönderimi, yorum onay kontrolü, ziyaretçilerin yorum gönderimi) v.s, yorum onaylama, düzenleme ve silme işlemleri]
  • Kullanıcı profil sayfası – [Favorilere oyun ekleme-çıkarma, yorumlarım sayfası, şifre değiştir v.s. seçenekler] Profil sayfası
  • ve daha fazlası...

bot.png

• Şu anda çalışan 3 adet bot bulunmaktadır. Bot paneli - Bot ekran görüntüsü 1 - Bot ekran görüntüsü 2
  • Aktif-pasif şeklinde ekleme.
  • Resmi ve oyun dosyasını sunucuya çekme özelliği (fopen fonksiyonu açık olmalıdır.)
  • Arama yaparak istenilen kategoriye içerik ekleme.
  • Oyunu eklemeden önce kontrol edebilirsiniz.
  • Ajax desteği sayesinde sayfa değiştirmeden tek tıkla istediğiniz oyunları ekleyebilirsiniz.
  • Daha önce eklenen oyunu tekrar eklemez.
  • Botlar hediye olduğu için bir garanti kapsamında değildir, fakat mümkün olduğu kadar ücretsiz olarak güncellemeler yapılacaktır.

gereksinimler.png

• Ioncube
  • Botların sunucuya çekme özelliğini kullanabilmek için fopen fonksiyonu açık olmalıdır.

lisans.png

Script alanadına lisanslanır. Tek lisans ücreti 100 TL olup;
2 lisans alımında %50 indirim
3 lisans alımında %100 indirim - [2 Alana 1 Bedava]

cbs575.png

Açılış kampanyası olarak lisans ücreti ilk 5 kişiye 75 TL'dir.
İlk 5 kişi belirlendikten sonra scriptin satışı başlayacaktır.

demo.png

Demo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5