İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ccnow.com

S

sakanet

Misafir
Arkadaslar ben internet uzerinden ccnow araciligiyla satis yapmayi planliyorum, bu sirket hakkinda bilgisi olan varmi? Web sitelerinde, ayda yalnizca 100 dolarin uzerindeki satistan %9 komisyon aldiklarini soyluyorlar onun disinda herhangi bir aylik aidat falan olmadigini belirtiyorlar.
Bilgisi olan ozellikle onlarla calismis olan arkadaslar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CCnow yerine alternatif ödeme servisleri ile satış yapmanı tavsiye ederim. Komisyonlar/kesintiler daha tatmin edici miktarlarda... bir de Türkler kredi kartını her önüne vermeyi tercih etmiyorlar pek :( Bu şirketler müşteri bilgileri de dahil olmak üzere hiçbir bilgiyi iletmedikleri için oldukça güvenliler... Paranın tarnsferini gerçekleştiriyorlar. Ben bu şirketleri tercih ediyorum açıkcası! :)

S

sakanet

Misafir
Ben amerikada ikamet ediyorum, dolayisiyla musterilerimde genelde amerikali olacak. Bildigin ve tavsiye edebilecegin bir amerikan sirketi varsa bildir lutfen. Ben bir kac tanesini inceledim en iyisi ccnow.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5